Menu

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Суд продовжив арешт двох скандальних російських футболістів ще на два місяці

Кокорін і Мамаєв пробудуть у СІЗО до 8 лютого

Суд Москви прийняв рішення продовжити арешт двох скандальних російських футболістів Олександра Кокоріна та Павла Мамаєва, проти яких заведені кримінальні справи за статтями про побої і хуліганство, до 8 лютого 2019 року.

Як повідомляє Чемпионат, суд задовольнив клопотання слідства, представники якого просили продовження обвинуваченим арешту.

Правоохоронці відзначали, що нападник Зеніта Олексндр Кокорін і півзахисник Краснодара Павло Мамаєв соціально небезпечні, а також можуть сховатися від слідства. Таким чином, футболісти пробудуть у СІЗО "Бутирка" до 8 лютого.

Таке ж рішення було прийняте щодо двох інших фігурантів справи - Кирила Кокоріна і Олександра Протасовіцкого.

11 жовтні Тверський суд Москви арештував на два місяці російських футболістів Олександра Кокоріна та Павла Мамаєва за побиття чиновника міністерства промисловості і торгівлі РФ Дениса Пака і водія ведучої російського Першого каналу Ольги Ушакової Віталія Соловчука.

Повідомлялося, що Кокорін і Мамаєв побили чиновника міністерства промисловості і торгівлі РФ Дениса Пака і генерального директора Державного наукового центру РФ ФГУП "НАМІ" Сергія Гайсина в московському кафе.

За дві години до побиття чиновників футболісти побили водія ведучої російського Першого каналу Ольги Ушакової Віталія Соловчука.

Читайте у новому номері
журналу НВ

  • Люди НВ: 18 українців, які рухають країну вперед
  • Головні ризики та досягнення у держбюджеті-2019
  • Україна йде на рекордний врожай у своїй історії
Читати журнал онлайн
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/sport/football/sud-prodovzhiv-aresht-dvokh-skandalnikh-rosijskikh-futbolistiv-shche-na-dva-misjatsi-2511555.html”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.