Menu

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Проїзд дорогами державного значення загалом забезпечено, – Мінінфраструктури

Станом на ранок понеділка проїзд дорогами державного значення забезпечено, проте в деяких західних областях України йде невеликий сніг і, незважаючи на роботи з розчищення доріг, стан покриття подекуди засніжений.


Про це повідомляє Міністерство інфраструктури.


«Станом на 8.00 17 грудня місцями невеликий сніг у Закарпатській (за добу випало до 7 см снігу), Волинській, Львівській (за добу випало до 12 см снігу), Івано-Франківській, Рівненській областях. Місцями невеликий дощ у Чернівецькій області, у Тернопільській області – сніг із дощем. На решті територій без опадів. Середня температура повітря на більшості територій країни коливається від -2 до -5°», – ідеться в повідомленні, оприлюдненому в понеділок уранці на сторінці Мінінфраструктури України в соцмережі Facebook.


У міністерстві зазначають, що проїзд на дорогах державного значення забезпечено, а в областях, де йде сніг, виконуються роботи з розчищення доріг від снігу і здійснюється обробка доріг протиожеледними матеріалами, де є загроза виникнення ожеледиці.


«Стан покриття на автодорогах державного значення в західних і Луганській областях місцями засніжений, у Київській та Кіровоградській областях подекуди перемети, в решті областей переважно сухо. На перевальних ділянках тривають опади у вигляді помірного снігу. Висота снігового покриву 10-25 см. Температура повітря -1-4° С. Стан покриття переважно засніжений», – ідеться в інформації.


Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожні організації задіяли 561 одиницю техніки та 943 робітників, у черговому режимі перебувають 1056 одиниць техніки та 1425 робітників.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2018/12/17/proizd_dorogamy_derzhavnogo_znachennya_zagalom_zabezpecheno__1471443”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.