Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Заступник глави Мінекономрозвитку заявив, що Україна наростить довоєнний рівень ВВП до 2020–2021 року

Титарчук: Для помітного розвитку нашої економіки нам потрібне зростання від 5 до 7%

Україна може наростити ВВП до рівня 2013 року за найближчі три-чотири роки, сказав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Титарчук в інтерв’ю "Укрінформу".

"Що стосується втрати ВВП 2014 року, то ця цифра – 15,75%. Розуміємо причини – Донбас, тимчасова втрата Автономної Республіки Крим. Але ми прораховували два сценарії, як повернутися хоча б до рівня ВВП 2013 року. У принципі, це можливо у найближчі три-чотири роки. За першим "бюджетним" сценарієм – у 2021 році, а за другим – у 2020 році. Реформи, які ми зараз здійснюємо, не можуть у перший рік показати результат, вони мають відкладений у часі ефект – стають відчутними на другий, на третій рік", – зазначив він.

Згідно з реалістичним прогнозом Мінекономрозвитку, зростання ВВП у 2018 році становитиме 3%, розповів Титарчук. Міжнародне агентство Moody’s прогнозує 3,5%, Світовий банк – 4, додав він.

"А якщо брати наш оптимістичний сценарій, то ми також розраховуємо на +4% до ВВП. Крім того, уряд ставить перед Міністерством економіки завдання, щоб ВВП був більшим, для нас озвучених вище цифр недостатньо. Для помітного розвитку нашої економіки нам потрібне зростання від 5 до 7%, і прем’єр-міністр теж робив заяву, що намагаємося досягти цього. Звичайно, треба здійснити низку реформ, які допоможуть не просто утримати макроекономічну стабілізацію, а зробити реальний стрибок", – сказав заступник міністра.

За даними Національного банку, зростання реального ВВП України у 2017 році становило 2,1%.

У Нацбанку прогнозують, що економічне зростання прискориться до 3,4% у 2018 році, сповільниться до 2,9% у 2019–2020 роках.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/zastupnik-golovi-minekonomrozvitku-zajaviv-shcho-ukrajina-narostit-dovojennij-riven-vvp-do-2020-2021-rotsi-235252.html”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.