Порноактриса Стормі Деніелс заявила, що готова повернути Трампу $130 тис. за право розповідати про їхній зв’язок Избранное

14.03.2018 00:00
shadow
Стормі Деніелс заявляла, що мала стосунки з Трампом у 2006 році

Колишня порноактриса Стеффані Кліффорд (Стормі Деніелс) вирішила повернути одержані в обмін на документ про нерозголошення інформації про стосунки з нинішнім президентом США Дональдом Трампом $130 тис. і відкликати поданий нею раніше позов до президента США, у якому вона вимагала визнати цю угоду недійсною.

Про це повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на лист адвоката порнозірки.

У листі, адресованому адвокату Трампа Майклу Коену, ідеться, що Кліффорд готова перевести гроші до 16 березня в обмін на можливість відкрито говорити про її колишні стосунки з президентом і про те, як її намагалися змусити про них мовчати. Крім того, їй повинні дозволити оприлюднити фото та повідомлення, які вона має.

Коен минулого місяця визнав, що платив актрисі, але не став уточнювати, за що саме. У ЗМІ вважають, що вона одержала гроші за мовчання про зв’язки з Трампом.

7 березня стало відомо, що актриса подала в суд на Трампа з метою домогтися скасування угоди про мовчання. У Білому домі заявили, що Трамп виграв суд у порноактриси.

Стормі Деніелс заявляла, що мала стосунки з Трампом у 2006 році (тоді він уже був одружений із Меланією), але представники американського президента цю інформацію спростовують.

Порноактрисі Стеффані Кліффорд 38 років, вона знялася більш ніж у 180 фільмах для дорослих.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/pornoaktrisa-stormi-deniels-zajavila-shcho-gotova-povernuti-trampu-130-tis-za-pravo-rozpovidati-pro-jih-zv-jazok-236274.html”

Оставить комментарий