Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Оргазм в сім разів частіше: вчені проникли в жіночу таємницю

Чоловіки нерідко допускають помилки, внаслідок чого їх партнерки залишаються незадоволеними
Одностатевий секс у жінок є гарантією практично стовідсоткового досягнення оргазму під час кожного статевого акту.

До такого висновку прийшли вчені. Тепер вони впевнені, що чоловікам краще консультуватися у своїх "колег-лесбіянок". Жінки у віці від 18 до 65 років мають різноманітні уподобання в сексі, і цей фактор відіграє важливу роль у питанні про насолоду. Респонденти відповіли, що використовують секс-іграшки, стимуляцію клітора, а також вагінальний і анальний секс, але саме підхід до процесу впливає на рівень їх задоволеності.

Різниця між оргазмами в жіночій парі і традиційної величезна. При половам акті з жінкою, жінка досягає екстазу в 7 разів частіше. Секс двох жінок різноманітний, оскільки під час інтимної близькості між двома дівчатами, партнерки шукають різні шляхи рішення у вигляді відсутності чоловічого статевого органу в процесі.

Фахівці також зазначили, що є й інші фактори, що впливають на отримання насолоди партнеркою, і чоловіки нерідко допускають помилки, внаслідок чого їх партнерки залишаються незадоволеними. Також погано позначається те, надмірне збудження чоловіки і недостатня готовність жінки до сексу.

Також існують певні психологічні проблеми, які впливають на кінцевий результат.

Жіночий оргазм

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що творці американського телешоу "This Morning" провели опитування, в результаті якого з’ясувалося, що 19% чоловіків легко імітують максимум задоволення, демонструючи характерні стогони, міміку і рухи. Так як вони це роблять і, головне, навіщо? За великим рахунком, імітація оргазму у чоловіків — це брехня на спасіння. Деякі жінки дуже уважні до емоцій, які переживає чоловік під час інтимної близькості. І не дай Бог такій особі з "екстрасенсорними" здібностями запідозрити, що з обранцем щось не так, — потоку питань не буде межі.

Щоб уберегти тендітну чоловічу психіку від натиску неспокійного жіночої цікавості і необґрунтованих підозр у всіх смертних гріхах, краще вже зобразити шаблонний захват і поспішно забутися солодким сном, у якому, якщо пощастить, присниться щось таке, що викликає мурашки по шкірі без єдиного дотику.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/orgazm-v-sim-raziv-chastishe-vcheni-pronykly-v-zhinochu-tayemnycyu”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.