Удар по простим росіянам: в Британії розкритикували висилку дипломатів з РФ Избранное

18.03.2018 00:00
shadow

Глава МЗС Великої Британії Борис Джонсон назвав безглуздою відповідь Москви на висилку російських дипломатів після отруєння екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля в Солсбері.

Відповідний коментар міністр дав журналістам британського видання The Sun.

Джонсон вважає, що закриття Росією Британської ради і висилка 23 британських дипломатів зашкодять тільки самим жителям РФ.

"Ці непотрібні заходи вдарять лише по простих росіянах, оскільки віднімуть у них безневинну можливість вивчити англійську або запросити візу", — зауважив політик.На його думку, у Росії, на відміну від Великої Британії, немає "друзів" серед інших країн, і РФ стає все більш самотньою та ізольованою.

Як повідомляв "Апостроф", 14 березня Велика Британія офіційно звинуватила Кремль в отруєнні нервово-паралітичною речовиною екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, а також заявила про висилку 23 російських дипломатів.

Незабаром після цього МЗС РФ оголосив персонами нон грата 23 британських дипломатів і відкликав згоду на відкриття британського консульства в Санкт-Петербурзі.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/foreign-policy/2018-03-18/udar-po-prostyim-rossiyanam-v-britanii-raskritikovali-vyisyilku-diplomatov-iz-rf/124524”

Оставить комментарий