Menu
"Больной" санирует "больного"!

"Больной" санирует "больного"!

В Магадане подростки с мопедом устроили потасовку с полицейским

В Магадане подростки с мопедом устроили потасовку с полицейским

Сексоголик Кенес Ракишев так и не понял, что был под присягой?

Сексоголик Кенес Ракишев так и не понял, что был под присягой?

Кенес Ракишев: досье, скандалы и любовницы бизнесмена

Кенес Ракишев: досье, скандалы и любовницы бизнесмена

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Ми близько: український сигнал змусив окупантів оточити центр міста

Кримські окупанти злякалися не на жарт
Сигнал з України змусив злякатися "поліцію" Криму. У центрі Севастополя був помічений літальний апарат у прапорі України. З-за цього було вирішено оточити центр міста.

Центр окупованого Севастополя оточили після того, як в його районі впав безпілотний літальний апарат, який був обклеєний прапорами України. Крім того, по всій довжині повторювалася одна і та ж фраза: "Ми близько!".

Безпілотник був виявлений в п’ятницю, 13 квітня. Він не на жарт налякав "поліцію" Севастополя. Правоохоронці боялися торкатися до нього і забороняли перехожим наближатися до тій зоні, де апарат впав.

Після перевірки безпілотника піротехніками, які визначили, що він не вибухонебезпечний, його відвезли, а оточення у центрі міста, нарешті, було знято. Ніяких офіційних коментарів з цього приводу дано не було.

Раніше на півострові Крим було зібрано екстрене засідання. Окупанти привели в повну боєготовність флот у Криму. А вони зважилися на цей крок після того, як до берегів анексованого Росією Криму прибув американський флот. Такий вчинок США не на жарт стурбував окупантів і вони зважилися на радикальні заходи. На даний момент Чорноморський флот Росії, незаконно знаходиться на українських територіях, зібрав всі командування.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа" окупанти загнали Донбас на саме дно. Волонтери з цього приводу б’ють на сполох. Виявилося, що на окупованій території заморили голодом сотні людей.

Волонтери повідомляють, що на території так званих ЛНР і ДНР за час війни в будинках для людей похилого віку померли від голоду щонайменше 800 пенсіонерів. Таку інформацію надала директор організації "Турбота про літніх в Україні" Галина Полякова. У 2014 році пенсіонерів у таких будинках було 3,8 тисячі, а буквально через рік їх стало вже три тисячі.

Крім того, організація отримує дзвінки з ветеранської організації Алчевська, які також повідомляють про факти смерті від голоду, з-за того, що годували раз на день літніх людей.Джерело статті: “https://znaj.ua/world/my-blyzko-ukrayinskyj-sygnal-zmusyv-okupantiv-otochyty-centr-mista”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.