Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Зона турбулентності: в Мінінфраструктури призначили повторно всіх чиновників Бурбака, яких колектив просив звільнити

Всі призначення збіглися з періодом відсутності директора на робочому місці
У Міністерстві інфраструктури повністю проігнорували вимоги колективу ДП "Украерорух" про звільнення директора підприємства – Д. Бабейчука, його заступників – Ст. Шевчука, Ст. Мельникова (наказ про перепризначення № 831/о) та виконуючого обов’язки директора департаменту – С. Гомболевского (наказ про перепризначення № 762/о). Всіх повторно призначили на раніше займані посади під керівництвом директора підприємства А. Даценко.

Погодив ці кадрові рішення особисто заступник міністра інфраструктури – Юрій Лавренюк.

Всі призначення збіглися з періодом відсутності директора Д. Бабейчука на робочому місці. Протягом останніх трьох місяців він перебував на лікарняному, де "пересиджував" корупційний скандал у пресі, повідомляють "Акценти".

Згідно Статуту ДП "Украерорух", особа, що тимчасово виконують обов’язки керівника підприємства не має права приймати кадрових рішень, проте це обставина директором було відверто проігноровано. Аналогічно, на перевищення своїх службових повноважень пішов і заступник міністра інфраструктури Ю. Лавренюк, повністю контрольований у всіх рішеннях щодо "Украероруху" депутатом від "НФ" Максимом Бурбаком.

Крім перерахованих вище чиновників, на посаді заступника ДП А. Даценко відновив Ігоря Косьяненка (наказ № 291/про від 10 квітня 2018 року) – підозрюваного у кримінальному виробництв за фактом виведення з рахунків "Украероруху" близько 500 млн.₴

Все, що відбувається, суперечить не тільки чинному законодавству, але і всім раніше даними публічним обіцянкам Міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Нагадаймо, що він ще в грудні 2017 року обіцяв колективу ДП відреагувати на їхні листи і прохання належним чином. Трудовий колектив, який висловив недовіру Бабейчуку і всій його команді, майже чотири місяці чекав виконання публічних декларацій міністра.

Крім цього, Ст. Омелян обіцяв "навести в "Украерорух" порядок" і протягом місяця закінчити фінансовий аудит підприємства. На підставі финаудита Ст. Омелян обіцяв прийняти кадрові рішення. В реальності ж, результат аудиту досі зберігатися в таємниці, хоча він і був завершений ще 23 березня поточного року. При цьому фігуранти мінімум трьох кримінальних справи (розслідуваних ГПУ, НАБУ і Нацполицией) були перепризначені на свої посади заново.

Нагадаймо, що Д. Бабейчук, С. Гомболевський і В. Касьненко приймали рішення про виведення близько 500 млн грн з рахунків "Украероруху" на "Платинум банк" – одразу після операції він закрився.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/zona-turbulentnosti-v-mininfrastruktury-pryznachyly-povtorno-vsih-chynovnykiv-burbaka-yakyh-kolektyv-prosyv-zvilnyty”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.