Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Позбавлення громадянства по-новому: що зміниться в житті українців

Є певні нюанси
Депутати у Верховній Раді запланували розширення переліку підстав для позбавлення громадянства України та відмови в його наданні. Про це повідомляють ЗМІ.

Альтернативний проект закону 8297-1 від 02.05.2018 року внесено для ознайомлення в парламент.

Автори законодавчої ініціативи відзначають, що в Конституції України закріплено принцип єдиного громадянства, але в той же час дієвого механізму запобігання подвійного громадянства на законодавчому рівні немає. А проблема подвійного громадянства на сьогоднішній день для України дуже актуальна.

Закон України "Про громадянство України" передбачає, що громадянин України, що має іноземне громадянство, у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Однак перебування громадян України також і в громадянствах іншої країни, зокрема тих, які перебувають на державній службі, створює певні ризики для національної безпеки України.

Зокрема, проект закону передбачає такі зміни:

- Виключити можливість подання особою декларації про відмову від іноземного громадянства на підставі того, що вартість оформлення припинення іноземного громадянства (підданства) перевищує половину розміру мінімальної заробітної плати в Україні;

- Обмежити термін, протягом якого повинна бути оформлена належність до громадянства України осіб, визнаних громадянами України за п. 1-3 ч. 1 ст. 3 Закону "Про громадянство України".

- Звузити коло осіб, які мають право набути громадянство України на підставі територіального походження.

- Уточнити, що підставою для втрати громадянства України, скасування рішення про оформлення набуття громадянства України є не тільки свідоме подання неправдивих відомостей або фальшивих документів, а також невиконання зобов’язання припинити іноземне громадянство протягом 2 років із моменту набуття українського;

- В якості ще однієї підстави для позбавлення особи громадянства України передбачити придбання громадянства Російської Федерації в результаті здійснення протиправних дій на тимчасово окупованій території АР Крим та міста Севастополь окупаційною адміністрацією РФ.

Дивіться сюжет про права

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Філарет передбачив долю московських попів.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/pozbavlennya-gromadyanstva-po-novomu-sho-zminytsya-v-zhytti-ukrayinciv”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.