Menu
Путин побывал в Ставропольский край: новый облик президента не на шутку насторожил россиян

Путин побывал в Ставропольский край: новый облик президента не на шутку насторожил россиян

Доренко дал интервью Дудю, после чего назвал его малообразованным мальчиком

Доренко дал интервью Дудю, после чего назвал его малообразованным мальчиком

Главное Управление МВД РФ по Самарской области подало в суд на «Журналистский Контроль»

Главное Управление МВД РФ по Самарской области подало в суд на «Журналистский Контроль»

У банкира арестовали развлекательный центр

У банкира арестовали развлекательный центр

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Українцям порадили і не мріяти про ЄС

Мета Угоди про асоціацію Україна-ЄС полягає у тому, щоб сприяти політичній асоціаці
Україна з багатьох причин наразі не має перспективи членства в Євросоюзі.

Про це на засіданні круглого столу "Європейський вибір України після Революції гідності: можливості та проблеми" заявив голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі, передає УНІАН.

"Туреччина з країнами Балкан — це єдині країни, які ведуть переговори, щоб приєднатися до Європейського Союзу. Вони мають чітку перспективу членства в ЄС. У випадку України сьогодні немає перспективи членства в ЄС", — сказав посол.

За його словами, мета Угоди про асоціацію Україна-ЄС полягає у тому, щоб сприяти політичній асоціації і економічній інтеграції, але вона не дає перспективи членства в ЄС.

"Це є великим розчаруванням для наших українських партнерів, тому що вони хотіли би мати перспективу членства в ЄС, але наразі через низку причин Євросоюз не мав змоги запропонувати цю перспективу", — наголосив він.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі закликає Україну якнайшвидше створити Антикорупційний суд. Про це він заявив сьогодні в ході круглого столу "Європейський вибір України після Революції гідності: можливості та проблеми ".

"У цьому зв’язку ми поки обговорюємо з українськими властями створення якомога швидше Антикорупційного суду", — заявив Мінгареллі, додавши, що Україні вже багато вдалося зробити в області верховенства права.

Проте він підкреслив, що для економічного зростання Україні вкрай важливо здійснити важливі реформи у сфері верховенства права і боротьби з корупцією.

Нагадаймо, Петро Порошенко розраховує, що Антикорупційний суд може з’явитися в Україні вже у травні. Петро Порошенко сподівається, що прискорить отримання Києвом чергового траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це президент заявив в інтерв’ю німецькому журналу Focus.

"Ми прагнемо прискорити процес створення незалежного Антикорупційного суду. Я абсолютно впевнений, що нам це вдасться в першій половині року, можливо, ще в травні. І тоді ми отримаємо наступний транш (МВФ – Ред.)", – повідомив глава держави.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/ukrayincyam-poradyly-i-ne-mriyaty-pro-yes”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.