Українцям порадили і не мріяти про ЄС Избранное

Українцям порадили і не мріяти про ЄС
11.05.2018 16:48
shadow
Мета Угоди про асоціацію Україна-ЄС полягає у тому, щоб сприяти політичній асоціаці
Україна з багатьох причин наразі не має перспективи членства в Євросоюзі.

Про це на засіданні круглого столу "Європейський вибір України після Революції гідності: можливості та проблеми" заявив голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі, передає УНІАН.

"Туреччина з країнами Балкан — це єдині країни, які ведуть переговори, щоб приєднатися до Європейського Союзу. Вони мають чітку перспективу членства в ЄС. У випадку України сьогодні немає перспективи членства в ЄС", — сказав посол.

За його словами, мета Угоди про асоціацію Україна-ЄС полягає у тому, щоб сприяти політичній асоціації і економічній інтеграції, але вона не дає перспективи членства в ЄС.

"Це є великим розчаруванням для наших українських партнерів, тому що вони хотіли би мати перспективу членства в ЄС, але наразі через низку причин Євросоюз не мав змоги запропонувати цю перспективу", — наголосив він.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі закликає Україну якнайшвидше створити Антикорупційний суд. Про це він заявив сьогодні в ході круглого столу "Європейський вибір України після Революції гідності: можливості та проблеми ".

"У цьому зв’язку ми поки обговорюємо з українськими властями створення якомога швидше Антикорупційного суду", — заявив Мінгареллі, додавши, що Україні вже багато вдалося зробити в області верховенства права.

Проте він підкреслив, що для економічного зростання Україні вкрай важливо здійснити важливі реформи у сфері верховенства права і боротьби з корупцією.

Нагадаймо, Петро Порошенко розраховує, що Антикорупційний суд може з’явитися в Україні вже у травні. Петро Порошенко сподівається, що прискорить отримання Києвом чергового траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це президент заявив в інтерв’ю німецькому журналу Focus.

"Ми прагнемо прискорити процес створення незалежного Антикорупційного суду. Я абсолютно впевнений, що нам це вдасться в першій половині року, можливо, ще в травні. І тоді ми отримаємо наступний транш (МВФ – Ред.)", – повідомив глава держави.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/ukrayincyam-poradyly-i-ne-mriyaty-pro-yes”

Оставить комментарий