Menu
«Слив» планов Кремля: Курченку отдали Донбасс

«Слив» планов Кремля: Курченку отдали Донбасс

Гей-Курченко собрался руководить «шахтерами» Донбасса

Гей-Курченко собрался руководить «шахтерами» Донбасса

Украиной бродит призрак Дерипаски

Украиной бродит призрак Дерипаски

Кто и как представляет Кыргызстан на международной арене?

Кто и как представляет Кыргызстан на международной арене?

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Перехоплення російських літаків на Алясці: з’явилися подробиці


Вранці 11 травня два винищувачі F-22 військово-повітряних сил США перехопили два російські бомбардувальники Ту-95 в зоні ідентифікації системи протиповітряної оборони країни, біля західного узбережжя Аляски, на північ від Алеутських островів.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на The Washington Free Beacon.

Як заявив представник командування повітряно-космічної оборони Північної Америки Скотт Міллер (Scott Miller), Ту-95 увійшли до 320-кілометрової зони відповідальності NORAD над Беринговим морем, після чого американські літаки стежили за ними, поки російські бомбардувальники не покинули розпізнавальної зони ППО.

Міллер уточнив, що російські літаки не перетинали повітряних кордонів США і Канади.

У міністерстві оборони Росії у свою чергу повідомили, що стратегічні ракетоносці Ту-95 МС і далекі протичовнові літаки Ту-142 виконували плановий політ над нейтральними водами акваторій Північного Льодовитого океану, Берингового і Охотського морів.

“Під час польоту літаки дальньої і морської авіації супроводжувалися екіпажами винищувачів МіГ-31 і Су-35 Повітряно-космічних сил. В ході 17 годинного польоту екіпажі Ту-95МС і Ту-142 відпрацювали дозаправку паливом в повітрі”, – повідомив офіційний представник Міноборони РФ генерал-майор Ігор Конашенков.

За його словами, на окремій ділянці маршруту, не наближаючись ближче 100 метрів, літаки ВКС Росії протягом 40 хвилин супроводжували два винищувачі F-22 ВПС США.


Нагадаймо, раніше винищувачі НАТО перехопили російський літак-розвідник над Чорним морем.

Нагадаємо також, США заявили, що вони надзвичайно стурбовані небезпечною військовою діяльністю РФ в небі над акваторією Чорного моря.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/12/perehoplennya-rosijskyh-litakiv-na-alyastsi-z-yavylysya-podrobytsi/”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.