Menu
Путин побывал в Ставропольский край: новый облик президента не на шутку насторожил россиян

Путин побывал в Ставропольский край: новый облик президента не на шутку насторожил россиян

Доренко дал интервью Дудю, после чего назвал его малообразованным мальчиком

Доренко дал интервью Дудю, после чего назвал его малообразованным мальчиком

Главное Управление МВД РФ по Самарской области подало в суд на «Журналистский Контроль»

Главное Управление МВД РФ по Самарской области подало в суд на «Журналистский Контроль»

У банкира арестовали развлекательный центр

У банкира арестовали развлекательный центр

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Росія знайшла цапа-відбувайла у провалі Самойлової. Вгадайте, хто

Представниця від Росії Юлія Самойлова не змогла вийти у фінал "Євробачення-2018", не потрапивши в десятку кращих за підсумками другого півфіналу конкурсу
Представниця Росії на "Євробаченні-2018" Юлія Самойлова могла б продемонструвати вищий результат минулого року на конкурсі в Києві, якби Україна не заборонила їй в’їзд після виступів в окупованому РФ Криму.

Як передає "РИА Новости", таку заяву зробила російська співачка Діана Гурцкая, додавши, що в Самойлової нібито зібралася втома за минулий рік.

"Юля ж молодець не в силу фізичного стану, а тому, що зуміла вистояти, коли проти неї була країна, яка не пустила її на конкурс. Я впевнена, що минулого року результат був би на порядок вище. А за рік зібралася психологічна втома. Неможливо не перегоріти за такий довгий період", — заявила Гурцкая.

Вона зазначила, не можна жаліти Самойлову через її інвалідність. "Музика — це той світ, де немає поділу на здорових і людей з обмеженими можливостями", — додала артистка.

Нагадаймо, Самойлова не змогла вийти у фінал "Євробачення-2018", не потрапивши в десятку кращих за підсумками другого півфіналу конкурсу.

Раніше "Знай. uа" писав про те, що мати Юлії Самойлової, представниці Росії на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2018", звинуватила організаторів у тому, що її дочка не пройшла в гранд-фінал.

Цю інформацію повідомляють росЗМІ.

За словами матері конкурсантки, в концертний номер дівчини вклали замало грошей. Мати розповіла, що її дочка зломлена через критику її номера в Лісабоні.

Чому зняли копійчаний кліп на коліні? Чому в ніхто Юлю не вклався, адже вона представляє цілу країну?" — заявила мати Самойлової.

РосЗМІ розповіли, що поїздка Самойлової на "Євробачення-2018" обійшлася Першому каналу приблизно в 15 мільйонів рублів. Портал dni.ru опублікував такі цифри.

Щоб отримати загальну суму, журналісти склали обов’язковий внесок учасників "Євробачення", вартість готелю та квитків бізнес-класу в Португалію для всієї команди (танцюристів, бек-вокалістів, стилістів, перукарів і фотографів). Також вони врахували витрати на постановку номера, пошиття сукні і зарплату команди.Як відомо, Юлія Самойлова виконала пісню "I won’t Break" у другому півфіналі "Євробачення". В десятку фіналістів дівчина не потрапила.Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/rosiya-znajshla-capa-vidbuvajla-u-provali-samojlovoyi-vgadajte-hto”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.