Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Росія знайшла цапа-відбувайла у провалі Самойлової. Вгадайте, хто

Представниця від Росії Юлія Самойлова не змогла вийти у фінал "Євробачення-2018", не потрапивши в десятку кращих за підсумками другого півфіналу конкурсу
Представниця Росії на "Євробаченні-2018" Юлія Самойлова могла б продемонструвати вищий результат минулого року на конкурсі в Києві, якби Україна не заборонила їй в’їзд після виступів в окупованому РФ Криму.

Як передає "РИА Новости", таку заяву зробила російська співачка Діана Гурцкая, додавши, що в Самойлової нібито зібралася втома за минулий рік.

"Юля ж молодець не в силу фізичного стану, а тому, що зуміла вистояти, коли проти неї була країна, яка не пустила її на конкурс. Я впевнена, що минулого року результат був би на порядок вище. А за рік зібралася психологічна втома. Неможливо не перегоріти за такий довгий період", — заявила Гурцкая.

Вона зазначила, не можна жаліти Самойлову через її інвалідність. "Музика — це той світ, де немає поділу на здорових і людей з обмеженими можливостями", — додала артистка.

Нагадаймо, Самойлова не змогла вийти у фінал "Євробачення-2018", не потрапивши в десятку кращих за підсумками другого півфіналу конкурсу.

Раніше "Знай. uа" писав про те, що мати Юлії Самойлової, представниці Росії на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2018", звинуватила організаторів у тому, що її дочка не пройшла в гранд-фінал.

Цю інформацію повідомляють росЗМІ.

За словами матері конкурсантки, в концертний номер дівчини вклали замало грошей. Мати розповіла, що її дочка зломлена через критику її номера в Лісабоні.

Чому зняли копійчаний кліп на коліні? Чому в ніхто Юлю не вклався, адже вона представляє цілу країну?" — заявила мати Самойлової.

РосЗМІ розповіли, що поїздка Самойлової на "Євробачення-2018" обійшлася Першому каналу приблизно в 15 мільйонів рублів. Портал dni.ru опублікував такі цифри.

Щоб отримати загальну суму, журналісти склали обов’язковий внесок учасників "Євробачення", вартість готелю та квитків бізнес-класу в Португалію для всієї команди (танцюристів, бек-вокалістів, стилістів, перукарів і фотографів). Також вони врахували витрати на постановку номера, пошиття сукні і зарплату команди.Як відомо, Юлія Самойлова виконала пісню "I won’t Break" у другому півфіналі "Євробачення". В десятку фіналістів дівчина не потрапила.Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/rosiya-znajshla-capa-vidbuvajla-u-provali-samojlovoyi-vgadajte-hto”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.