Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Переможниця "Євробачення 2018" культурно послала Росію

Досить сміливе рішення
Переможниця "Євробачення-2018" Нетта Барзілай, яка представляла на конкурсі Ізраїль, відмовилася виступити в Росії. Запрошення дівчина отримала від організаторів премії "Трансформація", котру влаштовує місцевий телеканал "Муз-ТВ".

Менеджмент артистки відповів, що у цей день у Нетти багато справ – саме тоді Барзілай вирушить на ЛГБТ-парад в Ізраїлі.

Сама виконавиця заявила, що це для неї "набагато важливіше", більш того – їй не подобається, як в РФ ставляться до людей із нетрадиційною орієнтацією.

Прихильність до ЛГБТ

Практично одразу по завершенню свого виступу на конкурсі, Барзілай під час спілкування із журналістами подякувала ЛГТБ-спільноти, представники якої активно підтримували весь цей час учасницю. Нетта поділилася, що вона з повагою ставиться до людей нетрадиційною сексуальною орієнтацією та навіть збирається взяти участь у прайді в Тель-Авіві.

"Я ціную їх. Більшість — у моїй команді, більша частина моєї команди… Вони піклуються про мене і підтримують мене протягом усіх цих важких часів. Частина спільноти. Я ніхто без них, без їхньої енергії, я виступатиму для них до кінця свого життя. І я буду на наступному прайді у Тель-Авіві. Приїжджайте на прайд-парад, на парад кохання", — закликала артистка.

Цікаво, що навіть саме "Євробачення" негласно вважається улюбленим конкурсом ЛГБТ – представники не просто вболівають за певну країну, а й не рідко беруть участь у самому конкурсі. Про це попереджали й нашого артиста – за кілька місяців до початку Melovin запитали, чи не лякає його така перспектива.

Той у відповідь заявив, що спокійно сприймає будь-які прояви особистого життя людей і ніхто не в праві засуджувати їх.

Дивіться: Netta — Toy — Israel — LIVE — Grand Final — Eurovision 2018

Як повідомляв портал "Знай.ua", переможниця "Євробачення 2018" Нетта Барзілай розповіла, кого вважала головним конкурентом.Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/peremozhnycya-yevrobachennya-2018-kulturno-poslala-rosiyu”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.