Menu
Российские СМИ рекламируют объединение Бойко и Рабиновича

Российские СМИ рекламируют объединение Бойко и Рабиновича

TKEY DMCC и Tkeycoin – обыкновенные мошенники, считающие себя международными аферистами

TKEY DMCC и Tkeycoin – обыкновенные мошенники, считающие себя международными аферистами

Воровство бюджета партии Мироновым поставило «Справедливую Россию» на грань исчезновения

Воровство бюджета партии Мироновым поставило «Справедливую Россию» на грань исчезновения

Поддержавшая Цеповяза глава ОНК Амурской области сложила полномочия

Поддержавшая Цеповяза глава ОНК Амурской области сложила полномочия

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Рекет, якого ще не бачили: у Києві накрили банду місцевих катів

На Київщині знешкодили банду рекетирів, до складу якої входили правоохоронці
Банду злочинців, яка займалася рекетом, вимаганням грошових коштів і майна, викрадала людей, поневолюючи їх, катувала і застосовувала тортури, знешкодили у Києві та області.

Відомо, що до складу злочинного угрупування входили правоохоронці.

Цю інформацію повідомив Анатолій Матіос, головний військовий прокурор, на своїй сторінці у Facebook.

За словами Матіоса, 9 членів злочинної банди, які тероризували Київ, вдалося затримати.

"Головна військова прокуратура, найкращі оперативники Управління карного розшуку Києва, спецназ і офіцери Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції, КОРДу та Внутрішньої безпеки СБУ провели 60 обшуків, затримали 9 членів організованої озброєної банди, які тероризували Київ та область", - зазначив він.

Матіос розповів, що окрім дійсних співробітників органів внутрішніх справ, у складі злочинного угрупування був один адвокат.

"Слідством встановлено — діяльність злочинної організації координували "кримінальні авторитети", які перебувають у розшуку за вчинення злочинів проти учасників Революції Гідності", - додав очільник військової прокуратури.

Зараз співробітники служби безпеки у Київській області перевіряються на причетність до вчинення особливо тяжких злочинів, тривають обшуки.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у Львові затримали групу зловмисників, які вимагали у місцевого жителя гроші за допомогою фізичного насильства і погроз. Цю інформацію повідомила прес-служба Національної поліції Львівської області.

У повідомленні йдеться про те, що вимаганням займалися шість чоловік. Зловмисники намагалися "віджати" в 41-річного львів’янина гроші.

Також портал повідомляв про те, що Олександр Онищенко, він же Сашко Кадиров, він же діючий народний депутат і він же кандидат в президенти України. Сьогодні громадськості Онищенко відомий в основному за своїми «газових схем», визнання в підкупі народних депутатів, анонсованих компроматних записах Президента і розслідувань з боку НАБУ. Це все на поверхні, і кожен сам може скласти портрет сучасного Онищенко, а також на свій розсуд вибрати версію в його винності або в упередженості української влади, які порушили проти народного депутата масу кримінальних справ.Джерело статті: “https://znaj.ua/capital/reket-yakogo-she-ne-bachyly-u-kyyevi-nakryly-bandu-miscevyh-kativ”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.