Частину Керченського моста ввели в експлуатацію Избранное

Частину Керченського моста ввели в експлуатацію
16.05.2018 21:51
shadow

У Керчі ввечері у неділю, 13 травня, було відкрито рух по шляхопроводу на перетині автопідходу до Кримського мосту і шосе Героїв Сталінграда.

Окупаційна влада заявила, що новий об’єкт дозволить розвантажити сполучення між двома мікрорайонами міста, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТАСС.

“Рух запущено. Тепер зверху шляхопроводом протяжністю 1,8 км зможуть рухатися громадський транспорт і пішоходи. У нижній частині – транспорт, що рухається до Кримського мосту і назад, після запуску руху автопідходом до мосту”, – заявили в прес-службі комітету з дорожнього господарства анексованого Криму.Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, кінцеві терміни будівництва Керченського моста, який повинен з’єднати територію Росії та анексований Кримський півострів, знову затримуються. Влада Кремля відмовилася від введення його в експлуатацію у зв’язку з неможливістю забезпечити транспортну безпеку.

Додамо, що у мережі поширюється інформація про те, що на Керченському мосту, який будує Росія в окупованому Криму, вже з’явилися дві тріщини.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/14/chastynu-kerchenskogo-mosta-vvely-v-ekspluatatsiyu/”

Оставить комментарий