Букет хвороб з річки: чим можна заразитися від купання Избранное

Букет хвороб з річки: чим можна заразитися від купання
16.05.2018 21:55
shadow

Кліщовий бореліоз та лайм-бореліоз від кліщів, лептоспіроз та гостра кишкова інфекція – далеко не весь перелік хвороби, якими можна заразитися під час купання у водоймах.

Про це розповів Олег Рубан, керівник столичного управління Дерджпродспоживслужби.

“З початком літнього сезону у кожному регіоні проводяться рейди-перевірки по всіх рекреаційних зонах та пляжах. Якщо такі заходи не проводяться, то люди ризикують захворіти на кліщовий бореліоз та лайм-бореліоз, які можуть виникати через укуси кліщів. Якщо не проводилась відповідна обробка території від кліщів, то є ризик фіксації таких хвороб”, – сказав Рубан.

За його словами, під час відпочинку на природі українці ризикують захворіти на лептоспіроз, що пов’язано із непроведенням дератизаційних заходів у зонах відпочинку. Цю смертельно небезпечну хворобу розповсюджують щури та інші гризуни. Це захворювання також реєструється по всій території України.

Зараження гострою кишковою інфекцією відбувається при ковтанні води. Це грибкова інфекція, яка виникає через погіршення стану водойми.

“Водойми в Україні обов’язково контролюються лабораторними центрами МОЗ та іншими лабораторіями щотижня. За результатами аналізів, людей інформують про безпечність водойм”, – уточнив Рубан.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/15/buket-hvorob-z-richky-chym-mozhna-zarazytysya-vid-kupannya/”

Оставить комментарий