Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

“Шансу покарати Зайцеву у нас немає”: мати загиблого у ДТП в Харкові вразила подробицями справи


Рідні загиблого в страшній аварії в Харкові Олександра Евтеєва не вірять в те, що винних у трагедії дійсно покарають.

Про це OBOZREVATEL розповіла мама загиблого Світлана Виниченко. За словами Світлани, з перших хвилин оформлення ДТП все робилося для того, щоб пом’якшити вину винуватиці аварії, пише НАРОДНА ПРАВДА.

“Ми з першого дня зрозуміли, що шансу покарати винних у нас немає. Максимальних 10 років Зайцевій не дадуть. У мене була надія в душі, що хоч на 7-8 років посадять, але, мабуть, ні…” – розповіла Світлана Виниченко.

За словами Світлани Виниченко, аналізи у однієї з обвинувачених в аварії Олени Зайцевої брали двічі, а це незаконно.

“Наша адвокат, коли подивилася експертизи, каже, що вони аналізи у Зайцевої брали два рази, цього не потрібно було робити. Запитує у адвоката Зайцевої: навіщо? Та відповідає, мовляв,”для громадськості”. Там з першої хвилини оформлення ДТП все вже було зумовлено”, – говорить мама загиблого хлопця.

“До цих пір не можуть встановити, з якою швидкістю їхала Зайцева. Хоча там є відео з декількох камер спостереження, в автомобілі є прилади, які все фіксують. Якщо ще в жовтні слідчий говорив, що швидкість її автомобіля була 98-110 км на годину, зараз вже говорять, що 80 км”, – розповідає Виниченко.
Новини

Дивно поводиться і прокуратура, яка повинна представляти інтереси потерпілих.

“Навіть прокуратура, яка повинна представляти інтереси потерпілих, не на нашому боці. Наш адвокат намагалася запросити на суд тих, хто проводив аналізи, щоб зрозуміти, навіщо два рази проводили їх. Так прокуратура нас не підтримала”, – говорить Світлана.


Нагадаймо, раніше ми розповідали, що один із фігурантів смертельної ДТП у Харкові – Геннадій Дронов – відмовився свідчити в суді. Його адвокат заявив, що той говоритиме лише після допитів усіх очевидців, експертів та криміналістів.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/shansu-pokaraty-zajtsevu-u-nas-nemaye-maty-zagyblogo-u-dtp-v-harkovi-vrazyla-podrobytsyamy-spravy/”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.