Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Путін потрапив у подвійну пастку, – Піонтковський


Президент Росії Володимир Путін потрапив у конфлікт Ірану та Ізраїлю окрім релігійної війни між сунітами і шиїтами, через що опинився у подвійній пастці, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на інтерв’ю російського політолога і публіциста Андрія Піонтковського виданню “Апостроф“.

Він розповів, що в даній ситуації для глави Російської Федерації буде дуже складно прийняти якесь рішення і можливо, вже й не він буде його приймати.

“Розумієте, Путін – не антисеміт. В дитинстві у нього був тренер Анатолій Соломонович Рахлін, який його з “дворового чмо” перетворив на нормального пацана, і для нього це залишилося на все життя. А майже вся основна кремлівська верхівка (військова, дипломатична) дуже антисемітсько налаштована. Антиізраїльське лобі дуже посилило тиск . Через це зовсім невипадково Нетаньяху (прем’єр-міністр Ізраїлю – ред.) поїхав в Москву і цілий день займався Путіним”, – пояснив він.

За словами Піонтковського, якщо Росія почне виступати якось проти Ізраїлю – це стане військовою катастрофою для Кремля в цьому регіоні.

“Адже американці та ізраїльтяни роблять усе можливе і неможливе, щоб не зачепити жодного російського солдата. І тільки після нахабної витівки”вагнеровців” які полізли на якийсь нафтовий завод, щоб його забрати і вбити при цьому американців, які його охороняли, тільки тоді військові США почали себе захищати. Спеціально все робиться, щоб залишити поза увагою росіян. Якщо ті самі полізуть – то зроблять велику помилку. Звідси виходить, що хороших ходів у Путіна немає”, – підкреслив експерт.


Нагадаймо, Анкара і Вашингтон планують поєднати сили у боротьбі в Манбіджі, що на півночі Сирії. Таке рішення Туреччини назвали “ударом у спину” главі Кремля Володимиру Путіну.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/14/putin-potrapyv-u-podvijnu-pastku-piontkovskyj/”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.