Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Угорщина вимагає покарати Україну за "брудний" злочин

Річка Бодрог страждає через велику кількость побутових відходів, що надходять, швидше за все, з боку України
Представники угорського відділення Greenpeace звернулися з листом до Міністерства внутрішніх справ, Управління водного господарства та відповідальних за Гельсінкську конвенцію про проблему забруднення річок на кордоні з Україною.

В організації зазначили, що за останні тижні надійшла велика кількість скарг, а також з’явилися тривожні новини в ЗМІ про те, що річка Бодрог страждає через велику кількость побутових відходів, що надходять, швидше за все, з боку України, повідомляє Мukachevo.net.

У листі зазначили, що Україна згідно підписаної конвенції повинна контролювати питання з відходами та не допускати таких ситуацій.

"Сміття, ймовірно, буде продовжувати надходити в нашу країну, викликаючи забруднення води і погіршуючи екологічні проблеми. Подібна ситуація повинна контролюватися відповідно з міжнародним договором конвенції 17 березня 1992, підписаного в Хельсінкі. Важливо, що Україна і Словаччина також серед учасників Конвенції ", – сказано в листі.

Відзначається, що в Конвенції, зокрема, зазначено, що всі витрати, пов’язані із заходами щодо запобігання, обмеження і скорочення забруднення, покриваються забруднювачем.

"Виходячи з цього вимагаємо, щоб Україна як організатор транскордонного забруднення як можна швидше усунула його, а також відповіла за екологічний збиток, який міг бути заподіяний, і надалі запобігала забрудненню річок", – сказано в документі за підписом Шимона Гергея, експертом Greenpeace в Угорщині.

Нагадаймо, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сиярто заявив, що Будапешт продовжить блокувати євроатлантичну інтеграцію Києва, включаючи проведення засідання Комісії Україна-НАТО на вищому рівні на саміті Альянсу.

Будапешт вже три рази блокує проведення засідання Комісії України з Альянсом на міністерському рівні, висловлюючи таким чином претензії з мовної статті українського закону про освіту.

Як повідомляв портал "Знай.uа", глава Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто знову заявив про наступ на права нацменшин в Україні. Підставою для гучної заяви стала пропозиція президента Петра Порошенка затвердити закон про введення санкцій проти громадян України, у яких подвійне громадянство і які брали участь у виборах іншої країни.

Петер Сійярто висловлює занепокоєння, оскільки Україна нібито буде позбавляти громадянства людей з іншим громадянством країни-члена НАТО. Він стверджує: такі дії ставлять під загрозу національну безпеку.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/ugorshyna-vymagaye-pokaraty-ukrayinu-za-brudnyj-zlochyn”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.