Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Народний протест: в Україні перекрита траса міжнародного значення

На виїзді із Чернівців місцеві жителі воюють проти зайвих 12 кілометрів
Жителі мікрорайону Нові Ленківці та села Новий Киселів, що на виїзді із Чернівців, перекрили трасу міжнародного значення. Народ вимагає виправити суцільну розмітку, через яку вони повинні проїжджати зайві кілометри, аби мати змогу розвернути авто.

Цю інформацію повідомляє кореспондент Укрінформ з місця події.

Любов Сорохан, депутат міської ради від округу мікрорайону Ленківців, розповіла у чому справа:

"Щоб потрапити додому, люди мають їхати аж до кільця у Мамаївцях (сусіднє з Чернівцями село – ред.), тобто долати зайвих 12 кілометрів".

За словами протестувальників, на вулиці Галицький шлях подвійна суцільна розмітка не дозволяє повертати ні автомобілям, ні автобусам. Через це місцеві не можуть коротким шляхом дістатися своїх домівок.Жителі селища вимагають від влади встановити на трасі світлофор та зробити розворотне кільце.

У той же час в напрямку виїзду з Чернівців уже утворилися кількакілометрові черги. Протестуючі не пропускають ніякі транспортні засоби. Вони вимагають письмової обіцянки від керівників облавтодору та облдержадміністрації облаштувати заїзд у Новий Киселів і вжити заходів для зменшення швидкості руху. Адже на цьому відрізку стається багато ДТП з трагічними наслідками.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у найближчі 5 років на ремонт і будівництво доріг в Україні буде виділено 300 мільярдів гривень. Про це в своєму Twitter написав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

"Ми будемо зменшуваті Ямковий ремонт доріг и делать капітальний ремонт. Це ПРІОРИТЕТ правительства. За 5 років ми З’єднаємо всі обласні центри дорогами хорошої якості. Будуть делать НЕ только Державні, но и Місцеві дороги. За 5 років ми віділімо на дороги 300 млрд₴

Також портал повідомляв про те, що у середу, 16 травня, серйозна дорожньо-транспортна пригода сталася в Гостомелі Київської області. В аварію потрапили 4 автомобілі, тепер дорога буквально заблокована, потрапити в Київ дуже і дуже проблематично.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/narodnyj-protest-v-ukrayini-perekryta-trasa-mizhnarodnogo-znachennya”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.