Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Як купити дешеві квитки на потяг: прості поради заощадять гроші


Вартість залізничних квитків на один і той же потяг змінюється кожні кілька днів.

За цим процесом складно встежити. Якщо ви заздалегідь плануєте свої поїздки, то слід знати деякі тонкощі покупки квитків, передає НАРОДНА ПРАВДА.

В «Укрзалізниці» розповіли про те, що в літній період до вартості квитків додається коефіцієнт 1,07. Тобто його вартість збільшується на 7 відсотків. У період з 25 по 30 грудня коефіцієнт збільшується до 1,1, таким чином, вартість квитків збільшується на 10 відсотків.

Зате 31 грудня квитки продаються на 30 відсотків дешевше. Подібна ситуація спостерігається і 9 травня, коли основна частина населення залишається у містах, ціни на квитки дешевшають на 20 відсотків.

Напевно ви помічали, що вартість квитків в одну сторону дешевше або дорожче, ніж у зворотний. При цьому потяг проїжджає однакову відстань, вам пропонують той же сервіс послуг. Вся справа в днях. У понеділок, четвер і суботу ціни залишаються на одному рівні. У вівторок і середу квитки коштують дешевше – 90 відсотків від усієї ціни. Зате в п’ятницю та неділю ви переплачуєте 10 відсотків вартості.

Подібна тенденція спостерігається лише у потягах, які курсують між обласними центрами і різними містами. Приміські маршрути мають стабільну вартість послуг пасажирських перевезень.


Додамо, через те, що залізничники з невідомих причин не причепили вагони до швидкісного потягу “Інтерсіті” сполученням Одеса – Дарниця (764Ш), у Вінниці, пасажирам, які придбали квитки, довелося їхати стоячи. Інцидент трапився 13 серпня.

Нагадаємо також, у 2018 році Укрзалізниця запустить з Києва модернізовані електрички. Далі проект планують реалізувати і в інших великих містах.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/13/yak-kupyty-deshevi-kvytky-na-potyag-prosti-porady-zaoshhadyat-groshi/”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.