Menu
В Ічнянських мисливських угіддях, що на Чернігівщині, діє злочинне угруповання

В Ічнянських мисливських угіддях, що на Чернігівщині, діє злочинне угруповання

АБЛЯЗОВ СЛОМАЛ ОЧЕРЕДНУЮ АФЕРУ НАЗАРБАЕВА!

АБЛЯЗОВ СЛОМАЛ ОЧЕРЕДНУЮ АФЕРУ НАЗАРБАЕВА!

Сурков без Донбасса. Кремль сделал ставку на новых архитекторов

Сурков без Донбасса. Кремль сделал ставку на новых архитекторов

Назарбаев обеспокоен усилением возможных оппонентов – Кулибаева, Тасмагамбетова и старшей дочери Дариги

Назарбаев обеспокоен усилением возможных оппонентов – Кулибаева, Тасмагамбетова и старшей дочери Дариги

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Повна мілітарізація: діти в Криму допомогають ФСБ ловити українців


У наш час окупований Крим перетворився в “зону тотальної мілітаризації”, до військової підготовки залучають навіть дітей, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Обозреватель.

За словами постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим Бориса Бабіна: “Крим на сьогодні став зоною суцільної мілітаризації. Українських громадян, які проживають в Криму, сьогодні залякують, змушують, примушують до служби за контрактом у збройних силах Російської Федерації і в інших формуваннях” .

Постпред повідомив про те, що на півострові діє “система залучення дітей в воєнізовані структури”, яка “починається з дитячого саду”.

За його словами, “початкова військова підготовка абсолютно примусова і обов’язкова, і охоплює абсолютну більшість дітей”.

“Немає ні морального, ні вікового цензу” для залучення дітей до військової підготовки. “У більшості випадків це примусово чи добровільно-примусово, і бажання дитини тут мало що значить. Якщо вони будуть ухилятися, то просто не будуть допускатися до навчання в школі, а у батьків будуть величезні проблеми з російськими спецслужбами”, – констатував постпред президента.

Відповідаючи на питання, чи залучаються до подібної підготовки кримськотатарські діти, Бабін сказав: “Я не буду коментувати етнічне питання, тому що у нас немає цифр. Але скажу, що винятків там немає ні для кого”.

За його інформацією, “в північних районах Криму, де росіяни тримають підрозділу власної прикордонної служби, в кожному населеному пункті створюють дитячі табори для допомоги російським прикордонникам, щоб вони шукали українських порушників того, що вони вважають” державним кордоном “.

Бабин додав, що “призовні комісії працюють в кожному населеному пункті, де є так звані військкомати”. Підготовлені на півострові бійці “надсилаються Росією в ті зони, де йдуть конфлікти” – не тільки на схід України, але і в Сирію.

Постпред президента України підкреслив: має місце факт міжнародного злочину, передбаченого Четвертої Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни. Документом, зокрема, заборонено “закликати і залучати населення окупованої території в збройні ряди країни-агресора”.

“На жаль, змушений констатувати, що не всі правоохоронні органи України залучені до протидії цьому. Тут можна робити велику кількість заходів на підконтрольній території”, – визнав він.

“Ми зробимо все можливе, щоб координація цих органів була більш ефективною”, “щоб ефективно переслідувати винних в міжнародних злочинах”, – запевнив Бабін.


Нагадаймо, на заходах присвячених до Дня Перемоги, які проводилися в анексованому Севастополі, дітям демонстрували зброю та вчили з нею поводитися. Зазначається, що багато дітей були одягнені в форму солдатів армії і флоту СРСР.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/13/povna-militarizatsiya-dity-v-krymu-dopomogayut-fsb-lovyty-ukrayintsiv/”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.