Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Повна мілітарізація: діти в Криму допомогають ФСБ ловити українців


У наш час окупований Крим перетворився в “зону тотальної мілітаризації”, до військової підготовки залучають навіть дітей, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Обозреватель.

За словами постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим Бориса Бабіна: “Крим на сьогодні став зоною суцільної мілітаризації. Українських громадян, які проживають в Криму, сьогодні залякують, змушують, примушують до служби за контрактом у збройних силах Російської Федерації і в інших формуваннях” .

Постпред повідомив про те, що на півострові діє “система залучення дітей в воєнізовані структури”, яка “починається з дитячого саду”.

За його словами, “початкова військова підготовка абсолютно примусова і обов’язкова, і охоплює абсолютну більшість дітей”.

“Немає ні морального, ні вікового цензу” для залучення дітей до військової підготовки. “У більшості випадків це примусово чи добровільно-примусово, і бажання дитини тут мало що значить. Якщо вони будуть ухилятися, то просто не будуть допускатися до навчання в школі, а у батьків будуть величезні проблеми з російськими спецслужбами”, – констатував постпред президента.

Відповідаючи на питання, чи залучаються до подібної підготовки кримськотатарські діти, Бабін сказав: “Я не буду коментувати етнічне питання, тому що у нас немає цифр. Але скажу, що винятків там немає ні для кого”.

За його інформацією, “в північних районах Криму, де росіяни тримають підрозділу власної прикордонної служби, в кожному населеному пункті створюють дитячі табори для допомоги російським прикордонникам, щоб вони шукали українських порушників того, що вони вважають” державним кордоном “.

Бабин додав, що “призовні комісії працюють в кожному населеному пункті, де є так звані військкомати”. Підготовлені на півострові бійці “надсилаються Росією в ті зони, де йдуть конфлікти” – не тільки на схід України, але і в Сирію.

Постпред президента України підкреслив: має місце факт міжнародного злочину, передбаченого Четвертої Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни. Документом, зокрема, заборонено “закликати і залучати населення окупованої території в збройні ряди країни-агресора”.

“На жаль, змушений констатувати, що не всі правоохоронні органи України залучені до протидії цьому. Тут можна робити велику кількість заходів на підконтрольній території”, – визнав він.

“Ми зробимо все можливе, щоб координація цих органів була більш ефективною”, “щоб ефективно переслідувати винних в міжнародних злочинах”, – запевнив Бабін.


Нагадаймо, на заходах присвячених до Дня Перемоги, які проводилися в анексованому Севастополі, дітям демонстрували зброю та вчили з нею поводитися. Зазначається, що багато дітей були одягнені в форму солдатів армії і флоту СРСР.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/13/povna-militarizatsiya-dity-v-krymu-dopomogayut-fsb-lovyty-ukrayintsiv/”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.