Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Київ пояснив британським ЗМІ, що означає "Слава Україні"


Посольство України у Великій Британії відреагувало на те, що у кількох британських топ-медіа гасло "Слава Україні" назвали "націоналістичним".

"Ми хотіли б нагадати The Sun та Independent, що "Слава Україні" означає "Glory to Ukraine" — патріотичний вираз на кшталт "Нехай живе Франція", "Нехай живе Королева","Нехай Польща буде Польщею". Чи ви будете називати тих, хто повторює ці фрази націоналістами і освистувати їх?" — заявили дипломати на сторінці посольства у Twitter.

Як відомо, 7 липня збірна Хорватія з футболу в серії пенальті обіграла Росію — і після матчу екс-гравець київського "Динамо" Домагой Віда, який забив гол в тому матчі, а також скаут київського клубу Огнен Вукоєвич відсвяткували перемогу, записавши відеозвернення зі словами "Слава Україні!"

We would like to remind @TheSun & @Independent that "Slava Ukraini" means "glory to Ukraine"- a patriotic expression like "viva la France","long live the Queen","Let Poland be Poland". Will you call those who chant these phrases nationalists&boo them? pic.twitter.com/VtmLNkMcv0

— Ukraine’s Emb. to UK (@UkrEmbLondon) July 9, 2018

The Sun написала, що вираз "є скандуванням української армії та націоналістичної течії, які протистоять російським територіальним претензіям до країни".

Independent назвала українське гасло "популістською фразою, яка продовжує використовуватися багатьма українцями після подій 2014 року, коли проросійський уряд у Києві було скинуто, Росія анексувала Крим, і спалахнув конфлікт на сході України".

Дисциплінарний комітет ФІФА виніс попередження Віді, оскільки організація розцінила його звернення як політичний жест. Хорватський футбольний союз також попередив Вукоєвича про неприпустимість політичних послань під час ЧС-2018.

Європейська правда


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/07/9/7185742/”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.