Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Тонни радіоактивних грибів і ягід потрапили на ринки

Московські прилавки передають радіоактивний привіт Чорнобилю
Стало відомо, що понад 330 кілограмів чорниці, брусниці та грибів з радіоактивним цезієм опинилися на продовольчих ринках і ярмарках Москви, про це поінформувала заступниця голови комітету ветеринарії міста Москви Надія Бродська.

Вона стверджує, небезпечний елемент знайшли в 164 кілограмах чорниці і такої ж кількості грибів, а також шести кілограмах брусниці. Примітно, що в минулому році в цей же період виявили понад 80 кілограмів продуктів.

Бродська зазначила, що найчастіше радіонукліди виявлялися в продукції з Білорусії. Всі гриби і ягоди, які надходять на ринки, проходять спеціальну перевірку, а радіоактивні продукти знищуються на профільному підприємстві "Радон".

На замітку:

Цезій-137 вкрай небезпечний для людини. Він добре накопичується в рослинах і грибах, попадає в харчові продукти. Швидко всмоктується в кишечнику і накопичується в м’язах, нирках, серці, легенях і печінці. Найбільше з дикорослих ягід радіонукліди вбирають чорниця, лохина і брусниця. Відрізнити заражені радіацією ягоди і гриби на вигляд і на смак неможливо, якщо ви, звичайно, не Марія Кюрі.

Знай.uа раніше писав, що група вчених з Франції заявила про те, що вони знайшли радіоактивні ізотопи у вині з Північної Кароліни.

Видання The New York Times повідомляє, що на думку експертів з Національного центру наукових досліджень, саме із-за цих частинок сталася аварія на японській АЕС "Фукусіма".

Раніше ми писали, що ізотопи також були виявлені в молоці.

Тим часом, російська Федерація почала активно реставрувати в окупованому Криму секретну ядерну базу, яку називають — "Феодиссия-13".

Про це заявили експерти, а також джерела в російській військово-промисловій сфері. Журналісти продемонстрували, яким цей об’єкт був раніше.

База була остаточно добудовано в 1955 році, через два роки після смерті Йосипа Сталіна. Але це не врятувало три тисячі будівельників і вільних найманців, яких розстріляли в тій же місцевості відразу після закінчення робіт.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/tonny-radioaktyvnyh-grybiv-i-yagid-potrapyly-na-rynky”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.