Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Ніхто не допоможе: Угорщина задумала "відкусити" Закарпаття

Створити "антивенгерскую коаліцію" не вдасться
Україні не варто розраховувати на підтримку країн-членів ЄС та НАТО у конфлікті з Угорщиною через Закарпаття. Про це заявив експерт з міжнародних питань Валерій Кравченко, коментуючи заяви Угорщини про введення нової посади в кабінеті міністрів — "міністр у справах Закарпаття", передає Обозреватель.

Він зазначив, що незважаючи на те, що Сербія, Румунія і Словаччина вислуховують від Будапешта аналогічні претензії, створити "антиугорську коаліцію" не вдасться.

За його словами, останні заяви і дії Угорщини не стали новиною чи несподіванкою для фахівців. Кравченко розповів, що в новій конституції Угорщини, яка була прийнята у 2011 році, є заяви про необхіднысть "збирання своїх територій" та "об’єднання свого народу", засновані на неприйнятті "несправедливого", на думку сучасної угорської влади, Тріанонського мирного договору.

Так, за цим договором, який був підписаний у 1920 році, тодішні Чехословаччина, Румунія та Югославія отримали території, на яких проживало досить багато угорців.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", якщо Угорщина не надасть необхідних роз’яснень щодо нової посади уповноваженого міністра по Закарпаттю, Україна готова реагувати жорстко, в тому числі – заборонити в’їзд посадовій особі.

Нагадаємо, Угорщина перейшла межі дозволеного і вирішила взяти на себе занадто багато. Без всякого сорому уряд країни-сусіда планують "погосподарювати" на території України.

Зазначимо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який відомий підтримкою і симпатією до політики президента РФ Путіна, заявив, що не вірить у прагнення України вступити в ЄС. Про це він повідомив під час свого виступу в університеті в Румунії.

Орбан не виключає того факту, що Росія намагається впливати на Україну і це перешкоджає інтеграції.

"Я не вірю в реалістичність прагнення українців приєднатися до ЄС або НАТО... І цілком зрозуміло, що метою росіян є відновлення старої ситуації та збереження впливу на Україну", ― пояснює прем’єр-міністр.Джерело статті: “https://znaj.ua/world/nihto-ne-dopomozhe-ugorshyna-zadumala-vidkusyty-zakarpattya”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.