Menu
Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Вымогатели Симоновы покусились на мраморную говядину Патрушева-Ниценко

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Китайский шпион Карим Масимов покупает для дочери недвижимость в Сингапуре

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

Американцы отобрали у Дариги Назарбаевой три миллиарда долларов

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

ОТЛК задумывается о «тяжелой» модели

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

«Твій ідеальний Еко Дім» - збудуємо місто разом з REHAU.

«Твій ідеальний Еко Дім» — збудуємо місто разом з REHAU.

«Твій ідеальний Еко Дім» — збудуємо місто разом з REHAU.
265
Главная / Пресс-релизы
Всеукраїнський конкурс для майбутніх архітекторів, дизайнерів та будівельників від відділу Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU.

Створи 3D модель твого ідеального ЕКО будинку, використовуючи сучасні та енергоефективні технології, а також труби REHAU, та стань одним з 3-х переможців, чиї роботи будуть експонуватися на території офісу компанії REHAU у Німеччині, або одним з 30-ти ,чиї роботи будуть експонуватися на території аеропорту «Бориспіль» та Центру української культури та мистецтва.

Минулого року відділ Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU започаткував Всеукраїнський Конкурс Дитячих Малюнків «Дитячі Мрії», який проходив в декілька етапів і кращі роботи за результатами голосування експертного Журі та FaceBook голосування були представлені на виставці в Національному заповіднику «Софія Київська». Результатом стало створення першого в Україні музею REHAU з усіма роботами Конкурсу.

«Цього року ми вирішили продовжити соціальну ініціативу та підтримати талановиту молодь України. Будучи соціально відповідальною компанією, ми завжди намагаємося запроваджувати цікаві проекти та конкурси. Протягом року ми намагалися створити проект, який би, з одного боку, продовжував Конкурс «Дитячі Мрії», а з іншого боку був зовсім іншим, більш привабливим та цікавішим. Ми вирішили підтримати талановитих студентів України і в 2016 році створили проект для майбутніх архітекторів, дизайнерів, будівельників та творчих особистостей. «Сподіваємося, що завдяки даному Конкурсу Україна зможе відкрити нові таланти та реалізувати нові шедеври», — говорить Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту відділу Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU.

Всеукраїнський Конкурс Еко Будинків «Твій Ідеальний ЕКО Дім» — це конкурс для студентів вищих навчальних закладів перших-п’ятих курсів будь-якої форми навчання (денної, заочної, вечірньої). Всеукраїнський Конкурс відбудеться з 24 серпня по 15 листопада 2016 року. Роботи будуть прийматися з 24 серпня до 24 жовтня!!! Всі роботи будуть представлені на https://www.facebook.com/RehauUkraineInzheneriya .

Що необхідно зробити для участі у Конкурсі:
1) Створити оригінальну 3D модель ідеального ЕКО будинку (за допомогою графічних програм або будь-яких матеріалів: дерево, папір, орг. скло, тощо).
2) Продемонструвати труби REHAU в даному будинку (потрібно показати креатив та творчий підхід автора до вирішення задачі).
3) Ознайомитися з Офіційними правилами Конкурсу на сайті http://www.rehau.uа .
4) Сфотографувати 3D модель, заповнити анкету та написати короткий опис до роботи.
5) Відправити пакет документів на адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з поміткою «Твій Ідеальний ЕКО Дім».
6) Збирати лайки на сторінці https://www.facebook.com/RehauUkraineInzheneriya під фотографією Вашої роботи.
7) Чекати на результати FaceBook голосування та голосування Експертним Журі.

Голосування буде відкритим (найбільша кількість вподобань під кожною роботою), а також закритим (вибір Експертним Журі Конкурсу). До складу Експертного Журі входять: Йорх Еберхардт (REHAU Австрія), Клаус Гольвіцер (REHAU Німеччина), Максим Солоненко (REHAU Україна), Юлія Берге (REHAU Україна), Анна Кравченко (REHAU Україна), Костянтин Кожемяка (фамільна друкарня HUSS) та Андрій Пашенько (Архітектурна майстерня А. Пашенько ).

Всього буде обрано 30 півфіналістів, конкурсні роботи яких будуть представлені на виставці у аеропорті «Бориспіль» та у Центрі української культури та мистецтв. Переможці отримають цінні призи, а три найкращі роботи будуть представлені на території офісу REHAU у Німеччині. Спеціальний приз «Приз глядацьких симпатій» надасть авіакомпанія «МАУ».
З деталями Конкурсу Ви можете ознайомитися на сайті http://www.rehau.com/ua-uk/architektory-proektanty/your-ideal-eco-house-main.
Теги: пресс-релиз

Джерело статті: “https://bzns.media/press_releases/tv_y_dealniy_eko_d_m_zbudu_mo_m_sto_razom_z_rehau-349758/”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.