Menu
Силуанов подписал директиву об отказе госкомпаний от иностранного софта

Силуанов подписал директиву об отказе госкомпаний от иностранного софта

Игра Масимова против Тасмагамбетова закончилась 190 летним сроком для Кужагалиева

Игра Масимова против Тасмагамбетова закончилась 190 летним сроком для Кужагалиева

Назарбаевский дворец в Швейцарии стал объектом международного расследования

Назарбаевский дворец в Швейцарии стал объектом международного расследования

«КАРТИ, ГРОШІ, ДВА «СТВОЛА»  АБО У ВІННИЦЬКІЙ «БАТЬКІВЩИНІ» НАЗРІВАЄ СКАНДАЛ

«КАРТИ, ГРОШІ, ДВА «СТВОЛА» АБО У ВІННИЦЬКІЙ «БАТЬКІВЩИНІ» НАЗРІВАЄ СКАНДАЛ

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Незаконні ув*язнення патріотів в Україні

Незаконні ув’язнення патріотів в Україні означають лише єдине -
зневага до прав і свобод людини, відсутність законності – це основні засади діяльності української правоохоронної та судової системи
Події останніх років і надто – місяців - можуть означати, що проголошене керівництвом країни відновлення довіри до правоохоронних органів і правосуддя, очищення їх рядів від злочинців у погонах і мантіях - це порожня обіцянка, виконання котрої не в інтересах існуючої влади.
За кілька хвилин до того, як розпочати написання цього тексту, мені довелося підготувати до друку матеріал, в якому йшлося про очевидні порушення з боку співробітників прокуратури в Тернополі. Ось він
http://gipoteza.net/vlast/item/9325-u-ternopoli-zatrimali-aktivista-go-ideya-natsiji
32 години до затриманого активіста – керівника однієї з громадських організацій – не допускали адвоката. Не бракувало у цій справі й інших порушень.
До чого це я?
На превелике горе для переважної частини населення України, і як засіб встановлення диктатури, в Україні правоохоронців перетворили у правопохоронців. І така антизаконна, антиправова, антиєвропейська та антиукраїнська система, де
слідчі фальсифікують кримінальні справи;
прокурори просять у суду покарання та строків, що їх необґрунтовано доказами і не підтверджено свідками;
а судді всупереч законам, Конституції і правам людини виносять вироки, що є необґрунтованими, тому часто скасовуються в апеляційній інстанції.

Втім люди, громадяни України часто сидять без доведення провини, бо вони є без вини винуваті.

Яскравим, просто-таки хрестоматійним прикладом цього є справа киянина, учасника Революції Гідності, волонтера Євромайдану Олега Білика. Його справу виділили в окреме кримінальне провадження, натомість, попервах в судах розглядали кримінальне провадження Олега Білика і Вячеслава Шовкалюка – патріотів, волонтерів, євромайданівців.

Нагадаю: Олега Білика призначили вбивцею громадянина Російської Федерації Планкіна Олексія лише за те, що він відвідував Мукачеве в день трагедії та був знайомий з чоловіком, який сварився з небіжчиком. До речі, скількох людей образив покійний – це таємниця, яку слідчі вирішили не розкривати.

Почну від завершення, бо всю цю справу висвітлювали ЗМІ, передусім інтернет-видання.
http://www.ukrpress.info/2017/11/19/u-spravi-volontera-evromaydanivtsya-ki-2/
https://censor.net.ua/blogs/3041992/sudoviyi_rozglyad_sfalshovano_spravi_vromayidanvtsya_blika_pdhodit_do_zavershennya

Отже наприкінці минулого тижня Олегу Білику рішенням колегії Святошинського райсуду Києва винесено вирок, в якому йдеться про позбавлення євромайданівця волі строком на 13 років. На додачу ще й конфіскація майна.

Натомість, прокурор прокуратури Закарпатської області Андришин просив у колегії на чолі з суддею Ясельським пожиттєво позбавити свободи волонтера-євромайданівця.

Судді попри:
відсутність реальних, доведених доказів у справі;
те, що жоден зі свідків не показав на Білика (не бачили, не знали, не впізнали – авт.);
те, що сторона захисту в особах адвокатів Гарда та Шушман впродовж процесу розкрила механізм фальсифікацій доказів, запахової (одорологічної) експертизи тощо, що їх здійснили слідча підполковник Нацполіції Оксана Данько та експерт Юрій Наняк;
те, що обвинуваченому, а реально згідно з буквою Кримінально-процесуального закону – лише підозрюваному Олегу Білику навіть закарпатськими прокурорами не було вручено обвинувального акту, а сам акт сфальсифікований, про що відкрите відповідне кримінальне провадження -
«ВПАЯЛИ» ОЛЕГУ БІЛИКУ 13 РОКІВ І КОНФІСКАЦІЮ МАЙНА.

Всі, хто слухав проголошення вироку і хоч трохи обізнаний зі справою, розуміють, що таке цинічне судове рішення є, з одного боку злочином проти людяності, а з іншого - роботою «на корзину».

В апеляційній інстанції ця справа має «луснути», розвалитися з огляду на чисельні порушення «правопохоронцями» (слідчою, прокурорами і навіть суддями Святошинського райсуду столиці – авт.). Але ж невинна людина продовжує незаконно перебувати за ґратами! І де гарантії, що в апеляційному суді справедливість і законність будуть відновлені.

Докладніше механізм фальсифікацій у цій абсолютно безглуздій і безмірній справі розкрито тут https://www.youtube.com/watch?v=sN1UqiDM4dI

І наостанок, сформована «правопохоронна» система в Україні здатна тримати в страху громадян України. Чи не так?

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.