Menu

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

"Лежачи на одному ліжку": сім’ю Россошанських звинуватили в дачі неправдивих свідчень

"Лежачи на одному ліжку": сім’ю Россошанських звинуватили в дачі неправдивих свідчень
"Лежачи на одному ліжку": сім’ю Россошанських звинуватили в дачі неправдивих свідчень

Поліція почала підозрювати Юрія Россошанського у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської після того, як перевірила дзвінки його сім’ї.

Про це на брифінгу заявив перший заступник глави Національної поліції В’ячеслав Аброськін.

"Близькі родичі Россошанського говорили, що вони в той день (день убивства Ноздровської, 29 грудня. — Ред.) рано лягли спати, близько 21-22-ї години. Але, коли ми отримали технічні можливості, побачили, що з’єднання у матері активно тривають із 18 години вечора і до глибокої ночі, до наступного дня, до першої", — зазначив він.

Аброськін підкреслив, що підозрюваного не було вдома саме в той час, коли потерпіла приїхала з Києва в село Демидів.

За його словами, був відсутній він більше двох годин.

"Потім ми порівнюємо показання: лягли спати, виходить, що лежачи на одному ліжку, один іншого набирає. І це дало поштовх, що первинні свідчення були неправдиві", — додав перший заступник голови Нацполіції.

Як повідомляв "Обозреватель, 9 січня суд обрав запобіжний західпідозрюваному в убивстві Ноздровської Юрію Россошанському у вигляді арешту на 60 діб без можливості внесення застави.

Россошанський погодився з підозрою.

Пізніше ЗМІ повідомили про важливу знахідку в будинку підозрюваного, а поліція заявила, що на тілі Ноздровської виявили ДНКРоссошанського.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/214375-lehachi_na_odnomu_lihku_simju_rossoshansjkih_zvinuvatili_v_dachi_nepravdivih_svidchenj”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.