Menu

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Кім Чен Ин готовий відмовитися від ядерної зброї в обмін на компенсації з боку США - ЗМІ


Лідер Північнокорейської республіки Кім Чен Ин може підготувати дорожню карту процесу денуклеаризації в обмін на деякі гарантії, про що заявив під час зустрічі з очільником Китая Сі Цзіньпіном наприкінці березня, пише ТАСС з посиланням на газету Tokyo Shimbun.

Як стверджують джерела китайського видання, Кім Чен Ин назвав дві умови для здійснення цього процесу: збереження політичної системи його країни і компенсації з американської сторони.

"Якщо США відреагують чесним чином, то Пхеньян може підготувати дорожню карту денуклеаризації до або після саміту між лідерами КНДР і США", — пише газета.

Лідер КНДР на зустрічі з Сі Цзіньпіном також заявив, що Пхеньяну не потрібно володіти ядерною зброєю, якщо Вашингтон припинить свою ворожу політику по відношенню до нього.

Нагадаємо, 25-27 березня північнокорейський диктатор Кім Чен Ин відвідав Китай і зустрівся з головою Сі Цзіньпіном. Візит до Пекіна став його першим міжнародним візитом. Кім Чен Ин заявив про можливість ядерного роззброєння у разі зустрічних кроків з боку США та Південної Кореї.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп погодився з пропозицією лідера КНДР Кім Чен Ина про проведення зустрічі.

6 березня, Північна Корея погодилася ввести мораторій на випробування ядерної зброї і ракет, якщо Сполучені Штати почнуть із нею переговори. Також КНДР спершу чекає, що будуть усунені військові погрози у відношенні країни, і вона отримає гарантію безпеки.

З 2006 року КНДР провела шість ядерних випробування і десятки запусків балістичних ракет.

26 грудня минулого року США посилили санкції проти Північної Кореї. До цього, 22 грудня, Рада Безпеки ООН одноголосно ухвалила рішення про посилення санкцій проти Північної Кореї. У КНДР це рішення назвали "актом війни".

Детальніше про ядерну загрозу КНДР та її вплив на систему міжнародних відносин читайте в матеріалі Віктора Константинова "Корейська "корозія" режиму нерозповсюдження" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/kim-chen-in-gotoviy-vidmovitisya-vid-yadernoyi-zbroyi-v-obmin-na-kompensaciyi-z-boku-ssha-zmi-275029_.html”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.