Новий президент УПЛ Грімм впевнений у створенні єдиного телевізійного пулу Избранное

16.04.2018 21:51
shadow

Президент Прем’єр-ліги Томас Грімм розповів, як планує провести централізацію трансляцій матчів елітного дивізіону чемпіонату України.

"Я вивчав це питання, і вважаю, що у нас майже стовідсоткові шанси запустити єдиний пул з сезону 2019/20. Зараз у нас є деякий час, щоб подумати і обговорити всі можливі рішення для централізації ТВ-трансляцій УПЛ.

Чи буде це платне ТБ або ж змішаний варіант, як можна побачити в деяких країнах Європи, поки що складно сказати. Але насамперед ми хочемо проаналізувати ситуацію і зібрати всі експертні думки, щоб прийняти найкраще з можливих рішень після обговорення з клубами.

Звичайно, я дивився деякі матчі УПЛ по телебаченню, і можу сказати, що якість показу досить гарна — на стадіонах предостатньо камер. В основному, наскільки мені відомо, на матчах можна було нарахувати 16-17 камер, а зустріч "Шахтаря" і "Динамо" транслювалася через 27 камер. Це відповідає найвищим європейським стандартам", — заявив швейцарський функціонер.

Нагадаймо, Томас Грімм заступив на 2-річний термін і став третім в історії керівником Прем’єр-ліги після Віталія Данилова та Володимира Генінсона.


Джерело статті: “https://dt.ua/SPORT/noviy-prezident-upl-grimm-vpevneniy-u-stvorenni-yedinogo-televiziynogo-pulu-275333_.html”

Оставить комментарий