Menu

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Британія проведе День Збройних сил у Солсбері через отруєння Скрипаля


У Британії прийнято рішення провести День Збройних сил-2019 на території містечка Солбсери, у якому хімічним агентом отруїли екс-офіцера ГРУ ГШ РФ Сергія Скрипаля і його дочку. Це зроблено з метою вшанувати містечко і його жителів, які були змушені боротися із наслідками хімічної атаки на Скрипалів, повідомляє The Guardian із посиланням на прем’єр-міністра Великобританії Терезу Мей.

"Відповідь військових на атаку нервовим агентом варта нагороди... Провівши у наступному році День Збройних сил, ми також відзначимо величезну стійкість і дух Солсбері і продемонструємо, що він відкритий для бізнесу. Це чудове місто, багате на військову історію, є прекрасним місцем для відвідування ", – заявила Мей.

Нагадаймо, ОЗХЗ завершила розслідування інциденту в британському Солсбері, де 5 березня нервовопаралітичною речовиною "Новачок" були отруєні екс-співробітник ГРУ Сергій Скрипаль і його донька.

18 травня з лікарні виписали Сергія Скрипаля, кількома тижнями раніше, 10 квітня, була виписана його донька Юлія. Як повідомлялося, після одужання Скрипалі можуть змінити імена та переїхати з міркувань безпеки.

У відповідь на замах на Скрипалів британський уряд ініціював висилку 23 російських дипломатів, до неї приєдналися країни НАТО, Європейського союзу та їхні партнери. Солідарність з Великою Британією висловили 28 держав, які вислали майже 150 російських дипломатів.

Крім того, анульована акредитація семи російських представників при НАТО.

Детальніше про ситуацію довкола отруєння Сергія Скрипаля та дипломатичний скандал із висилкою російських шпигунів під дипприкриттям читайте у матеріалах Олександра Хари "Токсична Росія" і "Дипломатичний екзорцизм" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/britaniya-provede-den-zbroynih-sil-u-solsberi-cherez-otruyennya-skripalya-281932_.html”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.