Menu

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Трамп заявив, що країни НАТО заборгували США за оборону


Президент США Дональд Трамп заявив, що країни НАТО заборгували США за оборону, додавши, що за деякими даними, Сполучені Штати оплачують 90% витрат НАТО.

"Багато країн НАТО, які ми, як це очікується, будемо захищати, не тільки не дотягують до виконання своїх зобов’язань (за видатками на оборону — ред.) до 2% (від ВВП — ред.) (що є низьким), але також багато років прострочують виплати, які не були зроблені. Чи вони будуть відшкодовувати це США?" — написав Трамп у себе в Twitter, перебуваючи в літаку на шляху в Брюссель, де 11-12 липня пройде саміт НАТО.

Днем раніше Трамп зажадав від партнерів по НАТО збільшити військові витрати і висловив невдоволення тим, що США несуть велику частку витрат на фінансування альянсу.

"США витрачають на НАТО набагато більше, ніж будь-яка інша країна. Це несправедливо і неприйнятно, — підкреслив Трамп. — Незважаючи на те, що ці країни збільшили свої внески з того моменту, як я став президентом, вони повинні робити ще більше. Німеччина вносить 1% [від свого ВВП], а США 4%. І це при розумінні того, що НАТО потрібне Європі значно більше, ніж США".

Many countries in NATO, which we are expected to defend, are not only short of their current commitment of 2% (which is low), but are also delinquent for many years in payments that have not been made. They Will reimburse the U. S.?

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 10 липня 2018 р.

Зазначимо, раніше президент Європейської ради Дональд Туск закликав президента США Дональда Трампа "цінувати своїх союзників" і припинити критику Євросоюзу за витрати на оборону.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-zayaviv-scho-krayini-nato-zaborguvali-ssha-za-oboronu-282731_.html”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.