Menu

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

У Південній Кореї до в’язниці засудили ще одного екс-президента країни


Колишнього президента Південній Кореї Лі Мьон Бака сеульський суд засудив до 15 років ув’язнення за звинуваченням у корупції. Лі був президентом країни з 2008 по 2013 рік. Він став вже четвертим главою держави, засудженим до тюремного ув’язнення. Його наступниця Пак Кин Хе після імпічменту отримала 24 роки в’язниці, передає Reuters.

Лі визнали винним в отриманні близько $ 10 мільйонів від різних організацій, включаючи Samsung і його власну розвідку. Також його визнали винним у розтраті близько 24,6 мільярда вон (,77 мільйона) виробника автозапчастин, який належав його брату, і в отриманні хабарів від Samsung та інших.

Також Лі повинен буде заплатити 13 мільярдів вон штрафу.

76-річний екс-президента не визнав себе винним у злочинах, і називав розслідування політично вмотивованим "помстою" нинішнього президента Мун Чже Іна.

6 квітня у Південній Кореї суд засудив екс-президента Пак Кин Хе до 24 років в’язниці. Президент перебувала під сильним впливом своєї подруги Сунь Сіль, яка, не займаючи офіційної посади при главі держави, правила тексти її промов, мала доступ до секретних документів і отримувала мільйони доларів на діяльність некомерційних організацій, які витрачала на особисте збагачення.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-pivdenniy-koreyi-do-v-yaznici-zasudili-sche-odnogo-eks-prezidenta-krayini-290226_.html”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.