Menu

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Форостяк про версію волонтера Сініцина щодо затримання ультрас в Одесі: Це абсолютна маячня

Форостяк: Під час матчу було здійснено хуліганські дії із застосуванням потужної піротехніки

Інформація про те, що поліція затримала в Одесі ультрас за нібито патріотичні гасла, не відповідає дійсності, заявив 9 грудня у "Фейсбуці" речник Головного управління Національної поліції в Одеській області Руслан Форостяк.

Волонтер Роман Сініцин повідомив 8 грудня, що в Одесі після матчу української Прем’єр-ліги "Чорноморець" – "Ворскла" під фанатським сектором силовики затримали понад 20 ультрас.

"Ультрас "Чорноморця" у себе на секторі вивісили банер "Кремль, покайся!" і назви українських суден, захоплених країною-терористом: "Бердянськ", "Нікополь", "Яни Капу". Підсвітили це димами і фаєрами. Відразу після матчу – під сектором жорсткий прийом "Беркутом", – написав Сініцин.

Форостяк зазначив, що "це абсолютна маячня".

"Зрозуміло, що такими меседжами переслідуються якісь власні амбіції чи інтереси, причому шкідливі для нашої держави, з відповідними акцентами. Під час матчу були здійснені хуліганські дії із застосуванням потужної піротехніки, що привело до зупинки матчу та численних звернень від інших глядачів і адміністрації до правоохоронців, щоб угамувати хуліганів, окрім іншого, було пошкоджено піротехнікою сидіння для глядачів", – продовжив Форостяк.

За його словами, "правоохоронці не втручалися і навіть не заходили безпосередньо на стадіон"

"Після матчу було вирішено доставити одну особу в адміністративному порядку до райвідділу для складання адміністративних паперів, але його колеги намагалися фізично перешкоджати патрульним поліцейським, тактичній групі виконувати свої обов’язки, вчинили злісну непокору та вдалися до фізичного спротиву. Тож додатково до райвідділу поїхало ще близько 12 осіб в адміністративному порядку, де на них були складені протоколи та проведена виховна бесіда", – додав спікер Національної поліції Одеської області.

Він зазначив, що інформація про "Беркут" – "це взагалі фантазія Сініцина".

"Йому в Києві, може, видніше, а у нас ми знаємо, що спецпідрозділи на кшталт батальйону особливого призначення взагалі не брали участі в охороні публічної безпеки під час матчу, на місці були тільки тактичні групи оперативного реагування патрульної поліції. А по Сініцину – візьми плакат проти [президента Росії Володимира] Путіна та роби що хочеш, це, певно, як ікона. Ключове тут: цих осіб затримано не на стадіоні, а вже після матчу на вулиці за напад на патрульних", – резюмував Форостяк.

https://www.facebook.com/ruslan.forostyak/posts/10213315347264533


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-forostjak-pro-versiji-volontera-sinitsina-z-privodu-zatrimannja-ultras-v-odesi-tse-absoljutna-majachnja-568567.html”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.