Menu

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

"Це русскій мір прийшов",— вчений Козловський розповів, як бойовики знущались з ньогоЗвільнений нещодавно з полону бойовиків ОРДЛО вчений Ігор Козловський розповів, що в полоні його били і приставляли до голови зброю.


Як повідомляє Укрінформ, про це він розповів в ефірі одного з телеканалів.


Козловський зазначив, що бойовики нібито знайшли у нього вдома дві гранати і вимагали визнати, що ці боєприпаси належать йому. Він додав, що такі «бесіди» супроводжувалася тортурами і побоями.


«Це в основному (було — ред.) побиття, били якимось предметом, я не бачив чим, у мене був мішок на голові. Це тривало кілька годин. Крутили „російську рулетку“, приставляли до скроні пістолет, спускали курок. Вони весь час вимагали, щоб я визнав, що це мої боєприпаси», — розповів Козловський.


Він додав, що під час побиття, практично втрачав свідомість.


«Оскільки я не міг бачити, я слухав. Слухав свою біль, як закипає кров, тому що йде велика концентрація на серце. Серце починає битися з перебоями. Це було на межі. Вони кричали: «це русскій мір прийшов», «тебе б\’є русскій мір», — зазначив вчений.


Козловський також розповів про те, як потрапив у полон до бойовиків. За його словами, в той день він був вдома з сином-інвалідом.


«Мене затримали близько двох годин дня, коли я вийшов платити за комуналку і винести сміття. Там стояла машина МДБ. Вони підійшли, запитали документи, сказали, що „вас запрошують на бесіду буквально 20 хвилин“. Ці „20 хвилин“ розтягнулися майже на два роки. Я довго не знав, в якому стані син, мені не говорили про нього, швидше за все, спеціально, додатковий психологічний тиск», — додав Козловський.Нагадаємо: вчений Ігор Козловський разом з ще 73 українцями був звільнений з полону бойовиків 27 грудня. Пізніше Козловський заявив, що перебування в полоні у бойовиків негативним чином позначилося на його здоров\’ї, у зв\’язку з чим він змушений проходити реабілітацію.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/tse-russk-i-m-r-priishov-vchenii-kozlovskii-rozpov-v-yak-boioviki-znushchalis-z-nogo”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.