Menu

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Україна вийшла із чорного списку країн, де катують ув’язненихМіністр юстиції Павло Петренко заявив, що Україна вийшла зі списку країн, які мають системні проблеми з випадками катування осіб під час затримання.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Зараз ми констатуємо, що кількість катувань під час затримання, кількість фактів, коли на людину тиснуть, зменшилася в рази. Україна взагалі вийшла з чорного списку тих країн, які мають системні проблеми з катуваннями під час затримання громадян”, – сказав Петренко.

Він пояснив це тим, що зараз “кожна людина, яку затримують правоохоронні органи, має право протягом двох годин отримати адвоката, а до того часу ні слідчий, ні прокурор не мають права в цієї людини брати будь-які покази, тиснути на неї або шантажувати”.

“Зараз ми маємо дуже хорошу практику зі співпрацею нової поліції, з новими правоохоронними органами щодо навчання слідчих, яким чином їм комунікувати з адвокатами, юристами безоплатної правової допомоги”, – зазначив міністр.

За його словами, за один рік адвокати системи безоплатної правової допомоги домоглися виправдувальних вироків для 500 людей, на яких ” вішали” справи, котрі недорозслідували.

Джерело: УкрінформДжерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/ukrayina-viyshla-iz-chornogo-spisku-krayin-de-katuyut-uv-yaznenih.html”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.