Menu

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Компанія Путіна продала свої АЗС в Україні фейковим швейцарцям

Компанія Путіна продала свої АЗС в Україні фейковим швейцарцям
Компанія Путіна продала свої АЗС в Україні фейковим швейцарцям

Російська нафтова компанія «Роснефть» продала мережу автозаправних станцій в Україні Rosneft Management Company Ltd і Fargrade Ltd. Про це пише «Коммерсант». Угода відбулася в грудні 2017 року.

Відзначається, що Rosneft Management Company Ltd і Fargrade Ltd володіють компанією «Схід», яка є оператором мереж Formula, ТНК, «Золотий гепард», «Смайл». Ці мережі налічують близько 150 автозаправних станцій.

Покупцем мережі АЗС, згідно з виданим Антимонопольним комітетом України дозволом, стала швейцарська Glusco Energy S.A. Нагадаємо, в останні дні на українських заправках подорожчали всі види пального — бензин, дизпальне та автогаз. Держстат повідомляв, що українці все менше їздять на бензині, в той час як частка машин на автогазі постійно зростає. Російська нафтова компанія «Роснефть» продала мережу автозаправних станцій в Україні Rosneft Management Company Ltd і Fargrade Ltd.

Про це пише «Комерсант». Угода відбулася в грудні 2017 року. Відзначається, що Rosneft Management Company Ltd і Fargrade Ltd володіють компанією «Схід», яка є оператором мереж Formula, ТНК, «Золотий гепард», «Смайл». Ці мережі налічують близько 150 автозаправних станцій.

Покупцем мережі АЗС, згідно виданим Антимонопольним комітетом України дозволу, стала швейцарська Glusco Energy S.A. Нагадаємо, в останні дні на українських заправках подорожчали всі види пального — бензин, дизпаливо та автогаз. Держстат повідомляв, що українці все менше їздять на бензині, в той час як частка машин на Автогаз постійно зростає.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/214470-kompanija_putina_prodala_svoji_azs_v_ukrajini_fejkovim_shvejtsartsjam”

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.