Menu
Штучне правосуддя, або як Чванкін С.А. використовує «зразковий суд»

Штучне правосуддя, або як Чванкін С.А. використовує «зразковий суд»

Китайский привет. Как косметолог Мария Федчук «нагревает» клиентов, используя подделки известных брендов

Китайский привет. Как косметолог Мария Федчук «нагревает» клиентов, используя подделки известных брендов

Участники Союза Блогеров выдали новый совместный продукт на базе переводчика Taradam

Участники Союза Блогеров выдали новый совместный продукт на базе переводчика Taradam

Уголовники продолжают лезть в депутаты или рейдер Миниханов, скрывшийся от правосудия Казахстана – идет в депутаты Омска.

Уголовники продолжают лезть в депутаты или рейдер Миниханов, скрывшийся от правосудия Казахстана – идет в депутаты Омска.

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Теги

Палладиевые «страсти» Потанина и Бажаева Почему пользователи Telegram прочат отставку депутату Госумы Глебу Хору Gremm Group «потекла» активами Ольге Колесниковой припомнили не богоугодное дело Сергій Чванкін ЧВАНКІН Михаил Горяинов – миллионер из китайского шипотреба Сергей Моложавый: «Украина обгоняет Россию» Павел Ливинский и Андрей Рюмин - два левых сапога из ПАО Россети грабят Россию Pavel Livinsky: Andrey Ryumin is the decent head for Rosseti and a negative PR he faces rather underlines it ПАВЕЛ ЛИВИНСКИЙ: КОРОЛЬ ВЕЧЕРИНОК И БЮДЖЕТНЫХ ПРОКЛАДОК Силовики придут за Ливинским в «Россети» Владимир Крупчак «выдаивает» Архангельскую область в оффшоры Александр Винокуров решил устроить передел фармацевтического рынка Принцип марионетки: Левченко – в депутаты? \"Тайники\" Али Узденова «Тыловые крысы» Минобороны? Мария Федчук бду пообещав вернуть потерянные в банке \"Траст\" $20 млн Как зять депутата ГД Рината Хайрова \"кинул\" бизнесмена Стрелецкого Игорь Щеголев и \"мутные\" деньги клана Юсуфовых Казнокрад Токарев Владимир Александрович И Аферист Рейльян Юрий Угович: Криминальные Уши И Специфический Душок Владимир Токарев и Юрий Рейльян — приключения «сладкой парочки» на миллиарды Коррупционная жаба душит Владимира Токарева Олимпиада в Токио Олигарха Рыболовлева и его покровителя Юрия Трутнева \"развели\" на миллиард долларов Партнер на все руки Павел Те уступил расчистку авигевых конюшен СУ-155 Виктору Вексельбергу Михаил Фомин вывез московскую землю на свалку и загремел в СИЗО

Валерій Сушкевич через Раду намагається узаконити корупційні схеми в сфері соцзабезпечення людей з інвалідністю, - ЗМІ

Уповноважений президента з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, за допомогою змін до законодавства, намагається створити умови для корупційних оборудок в сфері соціального забезпечення людей з інвалідністю.

Про це пише Голос.UA.

Зокрема, законопроектом 4542, який 21 травня Верховна Рада ухвалила в першому читанні, пропонується запровадити норму про те, що грошову компенсацію на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів зможуть отримувати не лише особи з інвалідністю, а й «законні представники недієздатних осіб з інвалідністю». 

Видання звертає увагу на те, що користуючись подібними законодавчими прогалинами, окремі громадські об’єднання людей з інвалідністю «працевлаштовують» своїх членів без їхнього відома і   отримують за них гроші. Наприклад, працівники УТОГ фіктивно працевлаштували до компанії «Нова Пошта» сімсот осіб із вадами слуху без їхнього відома і так отримали 30 мільйонів «прибутку».

«Хто гарантує, що в разі впровадження зазначених норм не з’являться «добродії» з інших подібних організацій, які без відома недієздатних осіб з інвалідністю будуть отримувати гроші без їхнього відома?», - наголошує видання.

Згідно інформації на сайті Верховної Ради, цей законопроект погоджувався лише з однією громадською організацією людей з інвалідністю, а саме – з Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея людей з інвалідністю України», керівником якого є Валерій Сушкевич. Він також підтримав цей документ, як уповноважений з прав людей з інвалідністю.

Так само він і очолювана ним організація схвалили законопроект 4113, яким пропонується надати право розподіляти кошти Фонду соціального захисту інвалідів Національному комітету спорту інвалідів України, приватній структурі, яку створив Валерій Сушкевич. При цьому цілі, на які будуть виділятися ці кошти пропонується максимально «розмити».

«Таке доповнення не забезпечує чіткого завершеного правового механізму реалізації положень закону у разі його прийняття, оскільки не зрозумілим буде, які заходи будуть фінансуватися Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю», - підкреслюється у висновку Головного юридичного управління Ради до цього законопроекту.

Крім того, видання звертає увагу, що окремі члени конкурсної комісії Фонд соцзахисту інвалідів «заплющували очі» на те, що у 2020 році 90% відсотків державних коштів на проекти підтримки людей з інвалідністю було фактично спрямовано в групу структур з орбіти Сушкевича.

Цього ж року, коли збільшилася кількість підтриманих комісією ГО і проектів, не пов’язаних з Валерієм Сушкевичем, ті самі члени комісії, зокрема Юлія Сачук і Дарина Сидоренко, активно критикували такі проекти.

При цьому Юлія Сачук сама виступала і як член комісії, і як експерт в кількох проектах, тобто мала чіткий конфлікт інтересів. Але Дарина Сидоренко не висловлювала жодних заперечень в цьому зв’язку.

Джерело: https://golos.ua/amp/publikatsii/kak-valeryj-sushkevych-nazhyvaetsya-na-lyudyah-s-ynvalydnostyu-novye-shemy-ot-mastera-mahynatsyj

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.