Menu
Ольга Варченко рвется в Офис Генпрокурора Украины

Ольга Варченко рвется в Офис Генпрокурора Украины

Коммунисты или буржуи. Лидеры КПРФ Ленинградской области забыли заветы Ленина?

Коммунисты или буржуи. Лидеры КПРФ Ленинградской области забыли заветы Ленина?

Ковтун, Дудкин, Яли. СБУ готовится предъявить обвинения всем предателям, которые за российские деньги работают против Украины

Ковтун, Дудкин, Яли. СБУ готовится предъявить обвинения всем предателям, которые за российские деньги работают против Украины

«Эвалар» против здоровья людей

«Эвалар» против здоровья людей

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Теги

Ольга Варченко Ольхович Евгений Александрович с связь с аферистом — Павлом Ливинским. Депутат Рифат Гарипов вместе с дядей-олигархом Флюром Галлямовым может пострадать из-за «Золотого запаса» Шодиеау и Ибрагимова Ковер с деньгами для президента Гватемалы от Машкевича решил заняться строительством владелец компании «Киевская площадь» Из Пенсионного фонда России в «РЖД»: Максим Топилин все же ушел или Как попасться и не сесть? Непотопляемый единоросс Канунников Алексея Цыденова «накрыло» мусором? Типикин Марк Павлович: одиозному мошеннику из клана Воробьева давно пора на нары «Швейцарец» Алишер Усманов попал в Генпрокуратуру Дудкин Ольхович Евгений Александрович Виталий Орлов расстроил таможенников и возбудил прокуратуру Долговая «разгрузка» Мазепина Маркировочный король Алишер Усманов Хабаровск снова «трясет» Рюмину всё мало. Глава «Россетей» лезет в карманы потребителей через Михаила Мишустина? Православие головного мозга агента ФСБ Андрея Бибы чтобы заселить аферистов из Китая Артур Ересько выселил из здания училище Артур Ересько арестован за махинации шантажа и рейдерства смогут заехать в рай что с помощью воровства которые решили Игорь Мизрах обратился к украинцам: Запомните эти лица! Этот пост про деятелей Главарь казахской мафии Патох Шодиев отмыл сотни миллионов - французская полиция Воланд-Моталыга скрыл самострой на Патриарших лесами

Чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах і були викриті СБУ, оголошено про підозру

За матеріалами Служби безпеки України заступнику директора спеціалізованого комунального підприємства «Спецкомбінат ПКПО» та директору одного із столичних комерційних підприємств оголошено про підозру. 
Посадовці  організували схему вимагання хабарів за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. Схема діяла більш як півтора року. Суми хабарів коливалися від 3 до 50 тисяч доларів США за місце залежно від району розташування.
Наприклад, «найбюджетніше» провести у останню путь на Лісовому кладовищі – від $3 тисяч, за Військове кладовище на Дорогожичах треба викласти вже від $15 тисяч. А для багатих клієнтів – Байкове кладовище, тут ціна за місце вже сягала від $45 тисяч.


На «ціноутворення» впливали навіть такі деталі, як вбрання, в якому до них приходили клієнти, та автомобілі, на яких вони приїжджали. Чим дорожчі авто і туфлі, тим більше зможе заплатити клієнт.
У протиправній схемі ділки використовували «шифровану» мову, відому лише членам оборудки. Місце на кладовищі для одного померлого називали однокімнатною квартирою, для двох – двокімнатною.
Діяли усі учасники схеми дуже обережно. Інформація про клієнтів та небіжчиків  ретельно перевірялася. І якщо хтось викликав хоч найменшу підозру, у послугах було відмовлено.
Вимаганням грошей за «послуги» займалися двоє посередників-киян, які представлялися працівниками столичних кладовищ. Насправді ж один з них – приватний підприємець, інший – безробітний.  
За інформацією спецслужби, грошові потоки від вимагачів осідали у високих чиновницьких кабінетах місцевої влади і сягали сотень тисяч гривень. У липні цього року Служба безпеки України викрила цю протиправну схему.
Наразі заступнику директора комунального підприємства оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Директор комерційного підприємства відповідатиме перед законом за ч. 5 ст. 27 (посібництво) та  ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших причетних до протиправної діяльності осіб.
Викриття корупційної схеми проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції у м. Києві та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

https://m.facebook.com

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.