Menu
Офшорный хвост нардепа Елены Шуляк: проблемы морали или лоббизм в политике?

Офшорный хвост нардепа Елены Шуляк: проблемы морали или лоббизм в политике?

Воровство земли у односельчан и незаконный песчаный карьер: на Болградского оборотня в погонах Пейчева наконец завели уголовное дело

Воровство земли у односельчан и незаконный песчаный карьер: на Болградского оборотня в погонах Пейчева наконец завели уголовное дело

Лезгинка или похоронный марш для «Россетей»? Чему Каитовы-Узденовы учат Рюмина и Ливинского

Лезгинка или похоронный марш для «Россетей»? Чему Каитовы-Узденовы учат Рюмина и Ливинского

Ликсутов отдал метро и автобусный парк Москвы в ведение Авагумянов

Ликсутов отдал метро и автобусный парк Москвы в ведение Авагумянов

Frederic Jolio-Curie

TRUTH TRAVELED WITHOUT A VISA.

Теги

Андрей Биржин заинтересовал надзорщиков Михаил Хабаров наложил на СМИ обеляющую цензуру Петербургские дольщики в опасности Андрей Валерьевич Березин и его разоренный Евроинвест Yoola WeWay Юрій Яременко Рибна мафія ПП \"НВСП Bester\" Непоступливий Мухін Держрибагентство України Держрибагентство Антон Яременко Coinsbit анц Андрей Биржин и Glorax Development расставлют сети на доверчивых питерцев «Опасные связи» скандального девелопера Биржина Nikolai Udianskyi rolls out his Ultimatum Bitcoin scam as alt-season looms Беглый собственник компании Евроинвест Березин Андрей Валерьевич и пачка уголовных дел Муров: чёрная тройка ПАО Россети Кровавый уголовник Нисанов Год Семёнович заинтересовал правоохранительные органы: выйдет ли он сухим из воды на этот раз? Фас и профиль шакала. Где бы сейчас был официант Ушамирский если бы не медвежья шкура? Девелоперу Биржину отступать некуда «Максима» Ликсутова включила «офшорный» интернет Тульский комбинат хлебопродуктов или Куда уходят деньги «Россетей» Скадовский порт Антон Германович Силуанов Андрей Биржин готовится слить Glorax Федеральный размах «Glorax Development» может окончиться масштабным фиаско

Офісу генпрокурора не дали оскаржити скасування арешту майна матері КлюєваКиївський апеляційний суд відмовив у відкритті апеляційного провадження за скаргою прокурора відділу Офісу генпрокурора на скасування арешту майна матері ексглави Адміністрації президента України Андрія Клюєва.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 10 вересня.


У статті 309 КПК України наведено перелік ухвал слідчого судді, які можуть бути оскаржені в апеляційному порядку під час досудового розслідування, та визначено, що скарги на інші ухвали слідчого судді оскарженню не підлягають і заперечення проти них можуть бути подані під час підготовчого засідання. До таких інших ухвал слідчого судді належать і ухвали, якими суддя задовольняє клопотання про скасування арешту майна.


Крім того, Верховний Суд, провівши огляд судової практики щодо перегляду ухвал слідчих суддів за рішеннями, внесеними в ЄДРСР за період з 01.01.2018 по 01.06.2020, вказав, що ухвала слідчого судді про скасування арешту майна, яка постановлена за правилами ст.174 КПК України не підлягає апеляційному оскарженню.


Додамо, що прокурор може спробувати повторно звернутися із клопотанням про арешт майна.


Раніше, 20 серпня Шевченківський суд Києва скасував арешт із 214 предметів, вилучених у будинку в Козині, власницею якого є Людмила Клюєва, мати ексглави Адміністрації президента України Андрія Клюєва.


У списку — вази, сервізи для чаю та кави, набори посуди та столових приборів, бокали, чарки, ікони, картини, статуетки та інші речі. Все це вилучили під час обшуку 6-7 липня 2016 року в будинку в елітному селищі Козин, який належить матері Андрія Клюєва.


Через 5 років після обшуку і арешту майна представнику матері Клюєва вдалося добитися скасування арешту.


Адвокат Марина Сініцина доводила, що суд у 2016-му дійшов помилкового висновку про те, що вилучені речі належать саме Клюєву. Будинок в Козині з 2004-го належав батьку політика. Усі речі в будинку були спільною власністю подружжя Петра і Людмили Клюєвих, набутою в шлюбі з 1962 року. У 2017 році Петро Клюєв помер і все майно успадкувала його дружина. Їхній син у будинку не мешкав.


Суддя Лідія Щебуняєва не побачила доказів, що вилучене майно є власністю підозрюваного.


Батьки Клюєва не мають жодного правового статусу в кримінальному провадженні.


Рішенням Печерського районного суду Києва від 7 березня 2014 року вже накладено арешт на особисте майно підозрюваного Андрія Клюєва — житловий будинок і вісім присадибних земельних ділянок.


З 28 лютого 2014 року Андрій Клюєв офіційно оголошений у загальнонаціональний розшук. У 2017-му Інтерпол зняв політика з міжнародного розшуку. На лютому 2020 антикорупційний суд скасував заочний арешт Клюєва.


«Аргумент»

Источник: Инсайдер РУ

Stas Jankowski

To convincingly lie, you need to know the truth well.